Trwa ładowanie...
d4fk0jk

Jon Bernthal i Catalina Sandino Moreno handlują kokainą dla Catherine Zety-Jones

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jon Bernthal i Catalina Sandino Moreno handlują kokainą dla Catherine Zety-Jones
d4fk0jk

Jon Bernthal i Catalina Sandino Moreno oraz Óscar Jaenada i Mehdi Dehbi dołączyli do obsady filmu "The Godmother".

Projekt opowie o kobiecie uznawanej za matkę chrzestną kokainy. Griselda Blanco, znana też jako La Madrina lub Czarna wdowa była jedyną jak do tej pory w historii handlu narkotykami szefową mafii parającą się tym przestępczym procederem w latach 70. i 80. ubiegłego stulecia. Jej sieć, którą sterowała nawet będąc w więzieniu, dostarczała narkotyki z Kolumbii do Miami. Za swą działalność Blanco została w 1986 roku skazana przez sąd w Los Angeles na karę śmierci. Była pierwszą kobietą w historii USA skazaną na krzesło elektryczne. Do egzekucji jednak nie doszło. Blanco spędziła 18 lat w więzieniu, a w 2004 roku została deportowana do Kolumbii.

W roli głównej pojawi się Catherine Zetę-Jones. Na razie nie wiadomo, kogo zagrają nowi aktorzy. Obraz wyreżyseruje Eva Sorhaug.

d4fk0jk

Za produkcję filmu odpowiedzialni są Branko Lustig (m.in. "Lista Schindlera") i Daniela Cretu ("The Third Wish"). Wesprze ich Nicholas Pileggi, autor "Chłopców z ferajny", "Kasyna" i "Amerykańskiego gangstera". Autorem scenariusza jest Frank Baldwin.

Jon Bernthal zagrał ostatnio w "Furii", Catalina Sandino Moreno znana jest z obrazu "Che", Óscar Jaenada pojawił się w filmie "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach", a Mehdi Dehbi w obrazie "Bardzo poszukiwany człowiek".

d4fk0jk

Podziel się opinią

Share

d4fk0jk

d4fk0jk