Trwa ładowanie...
julia roberts

Julia Roberts i Dermot Mulroney znów grają razem. Nie szczędzą sobie czułości

Julia Roberts i Dermot Mulroney znów połączyli siły. To gratka nie tylko dla fanów charyzmatycznego duetu, ale i dla nich samych.

Share
Julia Roberts i Dermot Mulroney znów grają razem. Nie szczędzą sobie czułości
Źródło: Getty Images
d252s0c

Aktorska para nie kryje radości, że znów miała okazję spotkać się na planie filmowym, bo zwyczajnie prywatnie się przyjaźni. Teraz miała okazję znów razem pracować. Zagrali w serialu Sama Esmaila, „Homecoming”. Roberts w psychologicznym thrillerze wcieliła się w postać Heidi Bergman, pracownicy tajnego obiektu rządowego, Mulroney natomiast w jej ukochanego. Podczas uroczystej premiery w Toronto, nie odstępowali siebie na krok, nie szczędzili sobie ciepłych słów i pokazali fanom, że niewątpliwie łączy ich chemia.

- Po tych wszystkich latach nie mam w zwyczaju kręcić się po czyichś przyczepach czy wchodzić do garderób innych ludzi. Z jednym wyjątkiem – rzucił żartobliwie spoglądając na Roberts. Ona z kolei odpłaciła mu się uśmiechem.

attends the "Homecoming" premiere during 2018 Toronto International Film Festival at Ryerson Theatre on September 7, 2018 in Toronto, Canada. Getty Images
attends the "Homecoming" premiere during 2018 Toronto International Film Festival at Ryerson Theatre on September 7, 2018 in Toronto, Canada. Źródło: Getty Images

- Mamy wielkie szczęście znów pracować razem. To już nasz trzeci raz – przyznał z dumą. Gwiazdor nawiązał też do filmów „Mój chłopak się żeni” i „Sierpień w hrabstwie Osage” podkreślając, że granie z Julią Roberts to dla niego przywilej.

d252s0c

Aktorka nie była dłużna przyjacielowi. Wyjawiła podczas premiery, że jest szczęśliwa, że znów grają razem, ale nie próbowała mu załatwić angażu.

– Nie miałam na to wpływu. Nie powiedziałam „zatrudnij mojego przyjaciela”. Nie miałam z tym nic wspólnego, a Sam jest dumny, że ściągnął nas oboje – podsumowała.

O tym, jak gwiazdorska para wypadła w serialu przekonamy się już niebawem. Premiera odbędzie się 2 listopada na PrimeVideo.

d252s0c

Podziel się opinią

Share
d252s0c
d252s0c