Trwa ładowanie...
george clooney
15-11-2014 02:34

Julia Roberts u boku George'a Clooneya

Julia Roberts u boku George'a Clooneya
d3vb18b
d3vb18b

Jest szansa na to, że już wkrótce do obsady filmu Jodie Foster - "Money Monster" - dołączą Julia Roberts i Jack O'Connell. Rozmowy trwają. Wcześniej propozycję udziału w projekcie przyjął George Clooney.

Clooney wcieli się w obrazie w przebojowego prezentera telewizyjnego, Lee Gatesa, którego program - tytułowy "Money Monster" - pomaga widzom w podejmowaniu decyzji finansowych. Podpowiedzi jednak nie dla wszystkich są korzystne. Jeden z nieszczęśników postanawia zemścić się na gwiazdorze i obładowany bronią przejmuje show. Gates ma kilkadziesiąt minut, by uratować swoje życie i ujawnić prawdę o wielkich przekrętach pieniężnych.

O'Connell jest kandydatem do roli napastnika, a Roberts - producentki, która pomaga Gatesowi.

Autorami scenariusza "Money Monster" są Alan DiFiore (serial "Grimm") i Jim Koufe ("Skarb narodów"). Film ma się rozgrywać w czasie rzeczywistym. Zdjęcia rozpoczną się wiosną. Dla Jodie Foster to już kolejne reżyserskie przedsięwzięcie w karierze - w 2011 roku przedstawiła widzom "Podwójne życie".

Clooneya mogliśmy ostatnio oglądać w "Obrońcach skarbów" oraz "Grawitacji", a Roberts w "Odruchu serca" i "Sierpniu w hrabstwie Osage". Aktorzy pracowali ze sobą wcześniej przy serii "Ocean's Eleven". O'Connell czeka obecnie na premierę "Niezłomnego".

d3vb18b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vb18b