Trwa ładowanie...

''Jurassic World'' w głowie się nie mieści

''Jurassic World'' w głowie się nie mieści
deg75e8
deg75e8

91 milionów dolarów dochodu animacji "W głowie się nie mieści" nie wystarczyło. Nadal na pierwszej pozycji box office w USA znajduje się "Jurassic World".

Superprodukcja o dinozaurach zarobiła w weekend 102 miliony dolarów. Na całym świecie dochody filmu, w którym grają Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Nick Robinson, Ty Simpkins, Vincent D'Onofrio, Irrfan Khan, Jake Johnson, Omar Sy i Judy Greer wynoszą już 981 milionów dolarów.

Pierwsza nowość tego tygodnia to animacja studia Pixar "W głowie się nie mieści". Produkcja opowiada o emocjach 11-letniej Riley, której tata dostał pracę w San Francisco, przez co dziewczynka musi wyprowadzić się ze Środkowego Zachodu, gdzie dorastała. Życiu dziecka przewodzą emocje: Radość (Amy Poehler), Strach (Bill Hader), Złość (Lewis Black), Wstręt (Mindy Kaling) i Smutek (Phyllis Smith). Każda z emocji ma inną propozycję na to, jak dziewczynka powinna zachowywać się i radzić sobie w nowym środowisku. Choć Radość próbuje dominować, dochodzi do rozmaitych konfliktów. Diane Lane i Kyle MacLachlan grają rodziców dziewczynki, którzy sami też borykają się ze swoimi emocjami. Film zarobił 91 milionów dolarów.

Druga nowość to film "Dope" w reżyserii i według scenariusza Ricka Famuyiwy. Bohaterem jest Malcolm (Shameik Moore), który próbuje odciąć się od kryminalnego światka kalifornijskiego Inglewood, gdzie się wychował. Chłopak marzy, by dostać się na Harvard. Najpierw jednak musi poradzić sobie na imprezie urodzinowej dilera narkotyków. W obsadzie znaleźli się także Kiersey Clemons, Kimberly Elise, Tony Revolori, Keith Stanfield, Chanel Iman, Quincy Brown, Forest Whitaker i Blake Anderson. Muzykę napisał Pharrell Williams. Produkcja zarobiła w trzy dni 6 milionów dolarów.

  1. "Jurassic World" - 102 miliony dolarów
  2. "W głowie się nie mieści" - 91 milionów dolarów
  3. "Agentka" - 10,5 miliona dolarów
  4. "San Andreas" - 8,2 miliona dolarów
  5. "Dope" - 6 milionów dolarów
  6. "Naznaczony: Rozdział 3" - 4,1 miliona dolarów
  7. "Pitch Perfect 2" - 3,3 miliona dolarów
  8. "Mad Max: Na drodze gniewu" - 2,8 miliona dolarów
  9. "Avengers: Czas Ultrona" - 2,7 miliona dolarów
  10. "Kraina jutra" - 2 miliony dolarów
deg75e8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deg75e8