Trwa ładowanie...
db1b8pa

''Justice League'': Lex Luthor z ligą sprawiedliwych

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
''Justice League'': Lex Luthor z ligą sprawiedliwych
db1b8pa

Jesse Eisenberg potwierdził, iż wystąpi w filmie "Justice League".

Aktor ponownie wcieli się w Leksa Luthora. Informację Eisenberg przekazał podczas MCM London Comic Con. - Czekam na telefon - powiedział. - Produkcja ruszyła, czekam więc aż będę potrzebny na planie.

Przypomnijmy, iż Liga Sprawiedliwych powstała na kartach komiksu w 1960 roku. W jej skład wchodzą najpopularniejsi superbohaterowie, m.in. Superman, Batman, Wonder Woman, Aquaman, Flash, Zielona latarnia i Martian Manhunter. Członkowie Ligi walczyli wspólnie ze wszechobecnym złem.

db1b8pa

Za kamerą produkcji stanie Zack Snyder. Film kręcony będzie w studiach Leavesden w południowej Anglii, a także w Londynie i okolicach oraz na Islandii.

W obsadzie znajdą się Ben Affleck jako Batman, Henry Cavill jako Superman, Gal Gadot jako Wonder Woman, Jason Mamoa jako Aquaman, Ray Fisher jako Cyborg, Amber Heard jako Queen Mera, Ezra Miller w roli Flasha i Jeremy Irons jako Alfred, wierny lokaj Batmana. Udział potwierdził też Willem Dafoe.

Premiera "Justice League: Part 1" planowana jest na 20 listopada 2017 rok. Sequel trafi do kin 14 czerwca 2019 roku.

Jesse Eisenberg po raz pierwszy sportretował Leksa Luthora w produkcji "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Ostatnie filmy z jego udziałem to "Café Society" i "Iluzja 2".

db1b8pa

Podziel się opinią

Share

db1b8pa

db1b8pa