Trwa ładowanie...
d2tajpu

Już za tydzień ''Miłość po francusku'' w ramach cyklu ''Kino od kuchni''!

Share
Już za tydzień ''Miłość po francusku'' w ramach cyklu ''Kino od kuchni''!
Źródło: Monolith Films
d2tajpu

We wtorek 13 sierpnia w kinach sieci Multikino w ramach cyklu "Kino od kuchni" zostanie wyświetlony film *"Miłość po francusku".*

Na trzeci pokaz w ramach cyklu "Kino od kuchni" wybrano film "Miłość po francusku". Opowiada on historię Alice Lantins, która ma 38 lat. Ponadto jest piękna, ambitna i całkowicie oddana swej pracy - do tego stopnia, że życie prywatne dla niej nie istnieje. Ma w ręku wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu „Rebelle". Wszystkie, poza jednym... Alice jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawi się 20-letni, czarujący Balthazar, koledzy i znajomi spojrzą nagle na nią innym okiem. Alice spostrzeże, że los dał jej do rąk klucz do przyszłej kariery. Zaczyna zatem odgrywać komedię, udając nieprawdopodobną idyllę.

Strategicznym partnerem projektu jest kanał telewizyjny Kuchnia+, który zagwarantuje uczestnikom projekcji pokazy gotowania prowadzone przez najlepszych szefów kuchni kanału, między innymi: Tomasza Jakubiaka, Adama Chrząstowskiego lub Dawida Gaboriaud. Będą oni gotowali potrawy nawiązujące do prezentowanych filmów.

d2tajpu

13 sierpnia o 20.00 „Kino od kuchni” odbędzie się w 12 Multikinach: Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Kraków, Łódź, Gdańsk, Poznań Malta, Szczecin, Koszalin, Zabrze, Rybnik, Rzeszów oraz Gdynia. Natomiast pokaz gotowania z Davidem Gaboriaud odbędzie się wyłącznie w Multikinie Poznań Malta.

Bilety na film oraz pokaz gotowania z degustacją potraw kosztują 20 złotych, natomiast z voucherem z Fan Page’a Multikino Polska bilety można nabyć za 16 złotych. Bilety już dziś są dostępne w kasie kina lub przez stronę www.multikino.pl.

Sponsorami cyklu „Kino od kuchni” zostali: LG oraz Alma. Dzięki temu uczestnicy wydarzeń będą mogli brać udział w konkursach i wygrywać atrakcyjne nagrody.

Patronat medialny nad akcją objęli: Kuchnia+, miesięcznik „Kuchnia”, tygodnik „Palce lizać”, Food&Joy, Co jest grane oraz blog Frommovietothekitchen.pl.

Szczegóły na temat projektu można znaleźć na stronie www.multikino.pl.

d2tajpu

Podziel się opinią

Share
d2tajpu
d2tajpu