Trwa ładowanie...

Karolak, Grabowski i Mohr założyli zespół disco polo!

Karolak, Grabowski i Mohr założyli zespół disco polo!
d47psr3
d47psr3

To jedno z największych wydarzeń muzycznych tego roku. Trójka znanych aktorów: Tomasz Karolak, Andrzej Grabowski i Rafał Mohr założyła zespół disco polo. Nowa kapela nosi nazwę “Tylko dens dziś ma sens” i zawiera w swoim repertuarze największe przeboje polskiego disco, między innymi: „Conga bonga i cabasa”, „Orkiestry dęte”, „Malowana lala”, „Indonezja”.

Karolak na saksofonie, Grabowski - wokal i gitara, Mohr - klawisze. Zaczęło się od spontanicznego występu w trójmiejskim “Klubie Seniora”, podczas którego aktorzy zdradzili swoje muzyczne umiejętności, wykonując kultowy przebój „Conga bonga i cabasa” i porwali do tańca miejscową publiczność. Po tym występie posypały się propozycje firm fonograficznych.

Początkowo twórcy traktowali swój występ jako żart, ale wszystko wskazuje na to, że już w maju pojawi się ich debiutancka płyta. Jak zdradził menedżer zespołu - pierwszy krążek ma zawierać wszystko to, za czym polska publiczność od dawna tęskniła. Oprócz legendarnego już „Conga bonga i cabasa”, na płycie pojawią się między innymi utwory: „Orkiestry dęte”, „Malowana lala”, „Indonezja”.

Eksperci muzyczni przekonują, że disco polo będzie mieć swój renesans. “Tylko dens dziś ma sens” to bardzo silna propozycja na rynku muzycznym. Już dziś w branży mówi się, że zespół może zagrozić pozycji największych gwiazd muzyki pop.

** [

BYŁA GENIALNYM DZIECKIEM. DZIŚ ZACHWYCA URODĄ ]( http://film.wp.pl/zlote-dziecko-hollywood-stalo-sie-kobieta-6025275677496449g )**

d47psr3

** [

MINĘŁO PONAD 20 LAT. ZOBACZ DZIŚ AKTORÓW Z ''I KTO TO MÓWI'' ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )**

** [

CAŁA PRAWDA O MAĆKU Z "KLANU" ]( http://aleseriale.pl/gid,8062,img,265369,fototemat.html )**

d47psr3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47psr3