Trwa ładowanie...

Katarzyna Dąbrowska: ''Rozumiem tę scenę i zupełnie nie miałam problemu, aby tę nagość pokazać'' [WIDEO]

Katarzyna Dąbrowska: ''Rozumiem tę scenę i zupełnie nie miałam problemu, aby tę nagość pokazać'' [WIDEO]
d2lbl82
d2lbl82

Po premierowym pokazie filmu „Sprawiedliwy” Katarzyna Dąbrowska, występująca tam w roli Dziuni, opowiedziała Wirtualnej Polsce, czy wzięcie udziału w rozbieranej scenie nie budziło w niej żadnych obaw.

- Reżyser bardzo zadbał o mój komfort, ale ja rozumiem tę scenę. Wiem, po co ona jest i zupełnie nie miałam problemu, żeby tę nagość Dziuni pokazać w tym filmie –mówiła aktorka, po czym dodała: - To jest Dziuni nagość, nie moja.

Dąbrowska podkreśliła, że nie chciałaby zostać użyta w jakimś złym kontekście, a zarazem powinniśmy pamiętać, że ciało dla aktora jest jego narzędziem pracy.

d2lbl82

- To nie znaczy, że ja mam obowiązek za każdym razem przyjąć taką formę realizacji sceny, pokazania intymności – dodała aktorka, która jednak w tej konkretnej scenie rozumiała intencje reżysera i scenarzysty, Michała Szczerbica.

„Sprawiedliwy” opowiada historię Hani, 6-letniej sieroty (Ewelina Zawistowska), która zostaje przygarnięta przez młode polskie małżeństwo. Para, mimo ogromnego ryzyka, decyduje się dać jej nie tylko schronienie, ale i miłość. Wbrew śmiertelnemu zagrożeniu, Anastazja (Urszula Grabowska) i Jan (Jan Wieczorkowski) poruszają niebo i ziemię, by ocalić nie tylko życie Hani, ale także pomóc jej pozostać dzieckiem. Kluczową rolę odgrywa tu uważany za lokalnego dziwaka Pajtek (Jacek Braciak), stając się dla dziewczynki najbliższym przyjacielem, namiastką starszego brata, który nawet w najtrudniejszych momentach będzie umiał odwrócić jej uwagę od zła tego świata i zarazić swą radością życia.

d2lbl82
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lbl82