Trwa ładowanie...
d19eook

Katarzyna Smutniak zagra u Paolo Sorrentino. Opowiedzą historię premiera Berlusconiego

"Loro" już teraz zapowiadany jest jako najgłośniejszy film tego roku we Włoszech. Trudno się dziwić. Opowie historię jednego z najbardziej kontrowersyjnych polityków ostatnich lat – Silivio Berlusconiego. A w obsadzie znalazła się Polka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Smutniak kilkanaście lat temu wyjechała z Polski do Włoch. Tam jej kariera kwitnie
Smutniak kilkanaście lat temu wyjechała z Polski do Włoch. Tam jej kariera kwitnie (East News)
d19eook

Najnowszy film Paolo Sorrentino o premierze Berlusconim – Loro, został podzielony na dwie części. Włoska premiera pierwszej części została zaplanowana 24 kwietnia 2018 roku, druga 10 maja. W roli głównej występuje Toni Servillo. Wśród włoskich aktorów z pierwszych stron gazet znalazła się też Katarzyna Smutniak. To kolejny film, który Polka będzie mogła dopisać do listy sukcesów.

W sieci opublikowano już zwiastun filmu i zdjęcia z planu.

Trzeba przyznać, że Smutniak robi na nich ogromne wrażenie. I na pierwszy rzut oka nawet trudno ją poznać w takim wydaniu. Przyzwyczaiła nas w końcu do bardziej skromnych stylizacji i ról. U Sorrentingo wygląda jak petarda.

   Materiały prasowe

Smutniak to polska aktorka mieszkająca we Włoszech. Zagrała kilkadziesiąt ról filmowych i telewizyjnych. Jest uznawana za jedną z najbardziej wszechstronnych aktorek włoskich. Doceniana za kreacje dramatyczne, jak i komediowe. Nominowana do Nagrody Włoskiej Akademii Filmowej, zdobyła Złoty Glob - Nagrodę Stowarzyszenia Prasy Zagranicznej we Włoszech oraz została pięciokrotnie uhonorowana Nastro D’argento - Nagrodą Stowarzyszenia Włoskich Krytyków Filmowych.

d19eook

Polce przez lata udało się osiągnąć międzynarodowy sukces. I wiele gwiazd mogłoby jej pozazdrościć. Włosi nazywają ją nawet "młodszą siostrą Moniki Bellucci", a luksusowe marki chętnie zapraszają do współpracy – Smutniak jest m.in. twarzą Giorgio Armaniego.

d19eook

Podziel się opinią

Share

d19eook

d19eook