Katarzyna Warnke nie boi się pokazywać ciała. Zobacz odważne zdjęcia z udziałem aktorki w "Ach śpij kochanie"

20 października będzie miał swoją premierę film w reżyserii Krzysztofa Langa "Ach śpij kochanie". W obrazie nie zabrakło gorących scen łóżkowych, w których występuje Katarzyna Warnke.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Katarzyna Warnke w filmie "Ach śpij kochanie"
Katarzyna Warnke w filmie "Ach śpij kochanie" (Youtube.com)
WP

Aktorka znana z serialu "Lekarze" wystąpi w najnowszej produkcji na podstawie scenariusza Andrzeja Gołdy.

Zobacz zwiastun "Ach śpij kochanie":

WP

"Ach śpij kochanie” to historia osnuta na faktach. Kraków, maj 1955 r. Polska w okowach stalinowskiego terroru. Władysław Mazurkiewicz - 44 lata, przystojny, elegancki, pełen uroku playboy - żyje i bezkarnie popełnia kolejne morderstwa. Z zagadką zbrodni Mazurkiewicza mierzy się młody, oddany systemowi milicjant - Karski. Pod wpływem prowadzonego przez siebie śledztwa, które rozwija się w zaskakujący sposób, Karski rewiduje swoje poglądy. W efekcie niezłomności śledczego Mazurkiewicz zostaje skazany i zawisa na szubienicy.

Katarzyna Warnke zagra Helenę, jedną z kochanek głównego bohatera. 40-letnia aktorka nie ma obaw przed pokazywaniem ciała.

Zobacz zdjęcia z filmu:

Youtube.com
Podziel się
WP
Youtube.com
Podziel się
Youtube.com
Podziel się

Reżyser do współtworzenia obrazu zaprosił do współpracy, oprócz Andrzeja Chyry i Katarzyny Warnke, także: Tomasza Schuchardta, Bogusława Linde, Andrzeja Grabowskiego, Karolinę Gruszkę, Arkadiusza Jakubika, Jerzego Trele, Izabelę Kunę i Katarzynę Figurę.

Katarzyna Warnke o podboju Hollywood z mężem, Piotem Stramowskim:

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP