Trwa ładowanie...
kevin james
29-05-2014 12:03

Kevin James w rodzinie Robinsonów

Share
Kevin James w rodzinie Robinsonów
d2x87hs

Kevin James zagra główną rolę w familijnym filmie przygodowym "Stranded".

Inspiracją dla scenariusza jest powieść Johanna Davida Wyssa z 1812 roku. "The Swiss Family Robinson" opowiada o rodzinie, która na początku XIX stulecia wybiera się do Nowej Gwinei. Podczas podróży ich łódź ulega zniszczeniu i rodzina zmuszona jest zatrzymać się na niewielkiej tropikalnej wyspie. Ponieważ łajba nie nadaje się do dalszej żeglugi, a wokół wyspy krążą piraci, Robinsonowie postanawiają zacząć nowe, jak się szybko okaże, pełne przygód życie.

Pierwsza produkcja oparta na powieści została zrealizowana w 1940 roku, a za jej kamerą stanął Edward Ludwig. Najbardziej znana i dochodowa ekranizacja powstała w 1960 roku w wytwórni Walta Disneya. W rolach rodziców wystąpili wówczas John Mills i Dorothy McGuire.

d2x87hs

Scenariusz "Stranded" napisze Tripper Clancy ("Just One of the Gynos). Za produkcję odpowiadają James i Todd Garner oraz Sean Robins z Broken Road. Projekt powstanie dla Sony Pictures Entertainment.

W obsadzie filmu jest na razie Kevin James.

Ostatni obraz z udziałem Kevina Jamesa to komedia "Jeszcze większe dzieci". W kolejnym miesiącach aktora zobaczymy w filmie "Little Boy" Alejandro Monteverde oraz "Mall Cop 2" Andy'ego Fickmana.

d2x87hs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2x87hs
d2x87hs