Trwa ładowanie...
d4htdkk

Kim Kardashian jak z plakatu "American Beauty". Nagie ciało i mnóstwo płatków

W filmie z 1999 r. w kwiatach leżała Mena Suvari. 19 lat później motyw pojawił się na zdjęciach Kim Kardashian. Celebrytka w ten sposób reklamuje kolekcję kosmetyków do makijażu.
Share
W "American Beauty" naga piękność była okryta czerwonymi płatkami
W "American Beauty" naga piękność była okryta czerwonymi płatkamiŹródło: WP.PL
d4htdkk

Sesja Kim składa się z kilku ujęć. Na jednym Kardashian leży w nieco dziwnej pozycji na różowych kwiatach ubrana jedynie w prześwitującą, bardzo skąpą bieliznę, na kolejnym siedzi, a jej biust ozdabiają te same kwiaty. Ostatnie zdjęcie jest odtworzeniem kultowego kadru z filmowej produkcji sprzed lat.

Wszystkie fotografie budzą emocje wśród komentujących. Dlaczego? Nie chodzi jedynie o nawiązania do popkultury i jej dzieł, ale użycie programów do obróbki zdjęć. Internauci zarzucają Kim, że ujęcia zostały poprzerabiane za mocno. Kim jest atrakcyjna, a dla wielu jej ciało to ideał, więc po co zabawa w niepotrzebne upiększanie?

Fani Kim natychmiast wyłapali podobieństwa między zdjęciami gwiazdy a sceną z "American Beauty" oraz ciążową sesją Beyonce. Kardashian pozowała w podobny sposób i w otoczeniu kwiatów. Wykorzystała inne rośliny, jednak skojarzenia nasunęły się same. Nie wszystkim się to spodobało. Wielu komentujących wprost stwierdziło, że pora na to, by gwiazda przestała kopiować innych.

Zdjęcia z Kim w roli modelki już stały się obiektem żartów w sieci.

Sądzicie, że Kardashian posunęła się za daleko? A może oczywiste odniesienia do popkultury to mrugnięcie okiem w stronę odbiorców, nie kopiowanie? Gwiazda jest przecież świadoma tego, co dzieje się w show-biznesie i kulturze, co i kto jest na topie - jedno z ostatnich zdjęć Kim nawiązuje do serialowego hitu, "Opowieść podręcznej".

d4htdkk

Podziel się opinią

Share
d4htdkk
d4htdkk