Trwa ładowanie...

Kino Orange: Aż cztery filmy premierowe w przedwakacyjnej trasie

10 maja Kino Orange - największe objazdowe kino w Polsce - rusza w ostatnią przed wakacjami trasę filmową.

Kino Orange: Aż cztery filmy premierowe w przedwakacyjnej trasieŹródło: Warner Bros. Entertainment Inc.
d2em007
d2em007

W miejscowościach, w których na co dzień nie ma działających kin, będzie wyświetlać aż cztery filmy premierowe. Od 17 maja, równocześnie z kinami w całej Polsce, pokaże długo oczekiwaną amerykańską superprodukcję - legendarny romans "Wielki Gatsby" w 3D i w całkowicie nowej wersji, z Leonardo DiCaprio w roli tytułowej. Także w wersji trójwymiarowej, już od 10 maja, widzowie Kina Orange zobaczą jeden z największych przebojów studia Universal Pictures - "Jurassic Park" 3D. Kolejnym premierowym tytułem jest polska produkcja "Oszukane" - prawdziwa historia sióstr bliźniaczek, podmienionych w szpitalu i wychowywanych osobno - z rewelacyjnymi rolami Katarzyny Herman i Artura Żmijewskiego. Czwartą premierą jest animowana opowieść dla najmłodszych "Mambo, Lula i Piraci", nowy film twórcy przebojowych „Disco Robaczków". Kino Orange kontynuuje wyświetlanie thrillera "Układ zamknięty" z Januszem Gajosem w roli głównej oraz "Syberiadę polską" - przejmującą historię Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię.

"Wielki Gatsby" 3D - nowa ekranizacja jednej z najważniejszych amerykańskich powieści Francisa Scotta Fitzgeralda - remake legendarnego kinowego romansu Francisa Forda Coppoli z Robertem Redfordem i Mią Farrow. Tym razem zrealizowana przez, znanego z zamiłowania do blichtru i nieprawdopodobnego wręcz rozmachu, Baza Luhrmanna, reżysera takich hitów jak "Romeo i Julia" czy "Moulin Rouge". Film opowiada o wielkiej, nieszczęśliwej miłości w czasach prohibicji i gangsterów, na tle Nowego Jorku lat 20. ubiegłego wieku. Miejscowy milioner Jay Gatsby (Leonardo DiCaprio) po 11 latach spotyka swoją dawną miłość Daisy (Carry Milligan). Mężczyznę i kobietę łączył kiedyś romans, jednak ich drogi rozeszły się z powodu różnić klasowych. Gatsby wyjechał w poszukiwaniu bogactwa, a Daisy nie czekając na niego, wyszła bogato za mąż.

Po latach dochodzi między nimi do spotkania... "Wielki Gatsby" to także historia niedoszłego pisarza Nicka Carrawaya (Toby Maguire), który zafascynowany Gatsbym i jego wystawnym stylem życia, staje się świadkiem obsesji i marzeń swoich przyjaciół, zniszczonych przez pogoń za pieniędzmi i próbą spełnienia amerykańskiego snu. Niesamowita scenografia i kostiumy gwarantują wyjątkowe przeżycia podczas trójwymiarowych projekcji.

Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, polska produkcja "Oszukane", opowiada historię, która nie miała prawa się zdarzyć. Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat. Historia sióstr podmienionych w jednym ze szpitali, nagłośniona przez media budziła ogromne emocje. Wstrząsnęła życiem rodzin, które od tego momentu nie było już takie samo... W filmie znakomita Katarzyna Herman, jako matka ponosząca największy koszt okrutnej pomyłki sprzed lat, Ewa Skibińska i Artur Żmijewski w rolach rodziców próbujących za wszelką cenę chronić swoją rodzinę. W roli sióstr bliźniczek utalentowane siostry Karolina i Paulina Chapko.

Od 10 maja Kino Orange zaprasza na wyjątkowe seanse trójwymiarowe! Z okazji zbliżającej się 20. rocznicy wprowadzenia "Jurassic Park" na ekrany kin, studio Universal Pictures przygotowało jeden ze swoich największych przebojów w wersji 3D! To nie lada gratka zarówno dla wielkich fanów filmu, jak i dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć go na wielkim ekranie... "Jurassic Park" 3D - „to nie jest science fiction; to naukowa ewentualność.” — Steven Spielberg.

Dla najmłodszych widzów Kino Orange będzie wyświetlać animowaną opowieść "Mambo, Lula i Piraci", nowy film twórcy przebojowych "Disco Robaczków", z którymi w 2010 roku pląsało w Polsce ponad 600 tysięcy widzów. Piosenkarka Lula i dzielny strażnik plaży Mambo próbują powstrzymać złoczyńcę Carlosa, który zamierza przejąć władzę na wyspie prezydenta Małpiozo i nękać jej mieszkańców podrzędnym disco 24h na dobę. Mambo i Lula, wspierani przez załogę piratów-melomanów, rzucą wyzwanie Carlosowi i udowodnią całym tropikom, że nie ma mocnego na człekokształtnego, a muzyka pochodzi od małpy! W pełnej gorących hitów z Karaibów, rozśpiewanej i roztańczonej komedii dla całej rodziny, głosów użyczyli: pierwsza dama polskiego kabaretu – Katarzyna Pakosińska; człowiek, który nauczył "Shreka" polskiej mowy – Zbigniew Zamachowski oraz niekwestionowany król Julian polskiego dubbingu -
Jarosław Boberek. Piosenki napisał Marek Robaczewski, autor pamiętnych adaptacji przebojów lat 70. z "Disco Robaczków".

d2em007

"Układ zamknięty" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, historia trzech właścicieli świetnie prosperującej spółki, którzy wskutek zmowy skorumpowanych urzędników zostają pokazowo zatrzymani pod zarzutem działania w zorganizowanej grupie przestępczej i prania brudnych pieniędzy. W roli głównej Janusz Gajos - mistrz kreowania wyrazistych, czarnych charakterów. Reżyserem jest Ryszard Bugajski, twórca głośnego "Przesłuchania".

"Syberiada polska" - jedna z największych produkcji ostatnich lat, która z epickim rozmachem opowiada przejmującą historię Polaków deportowanych w latach 40. na Syberię. Pierwszy polski film zrealizowany w majestatycznych i surowych syberyjskich warunkach. Dramatyczne losy Jana Doliny, jego żony i dzieci, którzy - po wkroczeniu Armii Czerwonej na ziemie polskie - zostają wywiezieni na Syberię, gdzie muszą stawić czoło NKWD, nieludzkim warunkom sowieckiego łagru i bezlitosnej naturze. Ich jedyną bronią są miłość, odwaga i nadzieja… W obsadzie spotkali się znakomici aktorzy kilku generacji: Adam Woronowicz , Jan Peszek, Sonia Bohosiewicz, Urszula Grabowska oraz Natalia Rybicka.

Trasa, bieżący repertuar oraz miejsce i godziny seansów dostępne są na stronie internetowej www.KinoOrange.pl Kino Orange - wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których na co dzień nie ma kin – od października 2012 do maja 2013 roku odwiedzi ponad 100 miejscowości, w których pokaże hity i nowości filmowe, lektury szkolne i bajki. Przygotowaliśmy atrakcyjne warunki wstępu na seanse. Cena biletu już od 12 zł. Ponadto wszyscy klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina 30 minut przed seansem.

d2em007
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2em007