Trwa ładowanie...

Kino Orange: Już dziś Kino Orange rusza w Polskę z filmem ''Wałęsa. Człowiek z nadziei''

Share
Kino Orange: Już dziś Kino Orange rusza w Polskę z filmem ''Wałęsa. Człowiek z nadziei''
Źródło: ITI Cinema
d3w01dr

Nowy sezon 2013/2014 objazdowe Kino Orange rozpocznie wyświetlaniem najbardziej oczekiwanej polskiej produkcji tego roku, filmu *"Wałęsa. Człowiek z nadziei" w reżyserii laureata Oscara Andrzeja Wajdy.*

W pierwszej, powakacyjnej trasie mieszkańcy miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, zobaczą jeszcze dwa polskie tytuły: "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały", pierwszy od wielu lat pełnometrażowy film poświęcony Powstaniu Warszawskiemu oraz "Mój biegun", prawdziwą historię Jaśka Meli, najmłodszego zdobywcy dwóch biegunów. W repertuarze październikowym znalazła się także wyjątkowa komedia romantyczna "Czas na miłość" Richarda Curtisa, reżysera mega hitu "To właśnie miłość". Najmłodszych widzów Kino Orange zaprasza na "Smerfy 2 (3D)", trójwymiarową opowieść o niebieskich ludzikach, którym polskich głosów użyczyli m. in.: Małgorzata Socha, Agnieszka Dygant oraz Jerzy Stuhr w roli Gargamela.

Wszystkie filmy w Kinie Orange będą wyświetlane na nowym, panoramicznym ekranie kinowym o podstawie 7 m, który pozwoli widzom cieszyć się pełnią obrazu prezentowanych tytułów. Aby ułatwić widzom Kina Orange zakup biletów, uruchomiona została przedsprzedaż online na wszystkie popołudniowe oraz weekendowe seanse. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć na stronie www.KinoOrange.pl można zakupić Ekobilet, który widz otrzymuje równocześnie na swój telefon komórkowy oraz e-mail.

d3w01dr

Jest nam ogromnie miło poinformować, że nasze objazdowe Kino Orange, zostało finalistą 20. edycji konkursu Dobry Wzór, w kategorii najlepiej zaprojektowana usługa roku. - mówi Paweł Adamski, Prezes firmy Outdoor Cinema, pomysłodawca i organizator kina objazdowego. - Jestem szczęśliwy, że rozpoczynamy nowy sezon docenieni w tak prestiżowym konkursie. To pokazuje jak bardzo nasz projekt jest potrzebny i mobilizuje nas, aby cały czas go ulepszać i unowocześniać.

Kino Orange znalazło się w finalnym gronie Dobrego Wzoru 2013 wśród kilkudziesięciu polskich i zagranicznych produktów i usług najwyższej jakości. Do finału zakwalifikowało się tylko 8. z 200. wstępnie wytypowanych usług. Lista laureatów konkursu zostanie ogłoszona podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 24 października 2013r. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, gdzie Kino Orange zostanie zaprezentowane na pokonkursowej wystawie. Konkurs Dobry Wzór, na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku, istnieje od 1993 roku, do dzisiaj tytułem laureata nagrody Dobry Wzór nagrodzono 464 produkty i tylko 3 usługi.

Repertuar i trasa na stronie *www.KinoOrange.pl*

d3w01dr

Podziel się opinią

Share
d3w01dr
d3w01dr