Trwa ładowanie...
d27hhxg
Aktualności

Kino Orange najlepszą usługą roku w konkursie Dobry Wzór 2013

Share
Kino Orange najlepszą usługą roku w konkursie Dobry Wzór 2013
Źródło: Orange Kino Letnie
d27hhxg

Kino Orange - największe objazdowe kino w Polsce - zwyciężyło, w jubileuszowej 20. edycji konkursu Dobry Wzór 2013, w kategorii najlepsza usługa roku. Dobry Wzór to ogólnopolski konkurs, w którym nagradzane są najlepiej zaprojektowane produkty i usługi dostępne na polskim rynku. Gala Finałowa odbyła się 24 października w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 190 polskich i zagranicznych produktów i usług. Eksperci Instytutu Wzornictwa Przemysłowego dopuścili do finału 91 produktów i tylko 8 usług. W ekspertyzie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego o Kinie Orange czytamy: Idea wyświetlania filmów w miejscach, w których nie ma kin przyczyniła się do powstania dobrze zaprojektowanej usługi, która aktywizuje mieszkańców mniejszych miejscowości Polski. Interesujący repertuar utrzymuje wysoki poziom kulturotwórczy usługi, co w wielu przypadkach staje się zalążkiem stacjonarnego kina w danej miejscowości. Czytelna strona internetowa, sprawna organizacja techniczna i niewygórowane ceny biletów są dowodem na zaprojektowanie usługi z myślą o użytkowniku.

Jestem szczęśliwy, że rozpoczynamy nowy sezon docenieni w tak prestiżowym konkursie. - mówi Paweł Adamski, Prezes firmy Outdoor Cinema, pomysłodawca i organizator kina objazdowego. - Chciałbym przy tej okazji podziękować ludziom i instytucjom, bez których nie moglibyśmy realizować naszego projektu. Dyrektorom i pracownikom Domów Kultury z ponad 160 miejscowości, które odwiedziliśmy przez 3 lata działalności Kina Orange. Producentom, twórcom i dystrybutorom filmów, które wyświetlamy na seansach naszego kina objazdowego. Partnerowi strategicznemu projektu - firmie Orange – z którym stworzyliśmy tak unikalną, rozbudzającą miłość do kina i potrzebną usługę.

d27hhxg

Kino Orange, wraz z innymi laureatami i finalistami konkursu Dobry Wzór 2013, jest prezentowane na pokonkursowej wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. przy ul. Świętojerskiej 5/7, która potrwa do 8 grudnia.

Kino Orange to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których na co dzień nie ma kin. Ceny biletów na seanse w Kinie Orange zaczynają się już od 12 zł. Ponadto wszyscy klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina 30 minut przed seansem. Przedsprzedaż biletów online na www.KinoOrange.pl

d27hhxg

Podziel się opinią

Share
d27hhxg
d27hhxg