Trwa ładowanie...

''Kino wreszcie w Twoim mieście'': 29 października Kino Orange rusza w trasę!

Share
''Kino wreszcie w Twoim mieście'': 29 października Kino Orange rusza w trasę!
Źródło: Hagi Film
d3w01dr

"Kino wreszcie w Twoim mieście" - pod takim hasłem, 29 października, Kino Orange rusza w nową trasę po Polsce, aby zaprezentować mieszkańcom miejscowości, w których na co dzień nie ma kin, filmowe nowości i najciekawsze tytuły sezonu.

Kino Orange odwiedzi ponad 100 miejscowości i jeździć będzie z nowym repertuarem do maja 2013 r. Podczas pierwszej trasy widzowie Kina Orange obejrzą dwa filmy premierowe: amerykańską komedię "Wieczór panieński" z Kirsten Dunst oraz, nagrodzony na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Montrealu, film "Piękne i bestia" - znakomity dokument o kobietach chorych na raka piersi. W repertuarze pierwszej trasy znajdzie się także mega hit ostatnich miesięcy, przebojowa francuska komedia "Nietykalni" oraz animowana bajka dla dzieci "Goryl Śnieżek w Barcelonie".

Amerykańska komedia "Wieczór panieński"to zwariowany mix "Seksu w wielkim mieście" i oscarowego hitu "Druhny". Rozgrywająca się współcześnie w Nowym Jorku historia czterech licealnych przyjaciółek, które spotykają się po latach na ślubie jednej z nich. Przed ślubem jednak czeka je... wieczór panieński, w czasie którego szalona zabawa wymyka się spod kontroli. Film, owacyjnie przyjęty na pokazach festiwalowych, zgromadził znakomitą obsadę, między innymi znaną z "Wywiadu z wampirem", "Melancholii" czy "Spidermana" - Kirsten Dunst. W odróżnieniu od wygład**"Wieczoru..."**http://film.wp.pl/wieczor-panienski-6027636095832705c hollywoodzkich "Druhen", bohaterki to naprawdę niegrzeczne dziewczynki!

Pod żadnym pretekstem nie wolno przeoczyć. To komedia roku. - tak pisał krytyk "Le Parisien" o komedii"Nietykalni", na punkcie której oszalała cała Europa, a światowa krytyka nazwała film komediowym arcydziełem. To historia, która zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi! W Polsce, ten francuski mega hit, oczarował już ponad 700 tys. osób!

d3w01dr

„Piękne i bestia” to debiutancki film dokumentalny Liliany Komorowskiej polskiej aktorki na stałe mieszkającej w Kanadzie. Jest zbiorowym portretem dziewięciu kobiet, które próbują wygrać walkę z rakiem piersi. Przedstawia prawdziwe, wzruszające losy bohaterek, które walczą o przeżycie z zaskakującą dozą siły i humoru, mieszając często śmiech i łzy. Film otrzymał Nagrodę Publiczności dla Najlepszego Filmu Dokumentalnego na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Montrealu 2012. Pokazy filmu „Piękne i bestia” włączone są w kalendarz obchodów 25-lecia działalności Stowarzyszenia Amazonki Warszawa Centrum pod patronatem honorowym Pierwszej Damy RP Anny Komorowskiej. Częściowy dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na cele statutowe Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum oraz Fundacji Rak’n’Roll Wygraj życie!

Dla najmłodszych widzów Kino Orange przygotowało animację "Goryl Śnieżek w Barcelonie". Bohaterem filmu jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego – jedyny biały goryl na świecie. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci, ale dla innych człekokształtnych lokatorów zoo małpiszon-albinos jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany przez swoich ziomków, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca wielkiego miasta, gdzie rezyduje wszechwładna wróżka, która jako jedyna może przemienić go w zwykłego goryla. Tak rozpoczyna się wspaniała przygoda, która zachwyci każde dziecko! W wersji polskiej udział wzięli: Cezary Pazura, Anna Dereszowska i Paweł Królikowski. Za realizację polskiej wersji językowej komedii odpowiada Studio PRL, współtwórcy sukcesów "Disco Robaczków”, "Mniam!" i "Renifer Niko ratuje Święta".

Kino Orange - wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i Orange, przygotowany specjalnie dla miast i miejscowości, w których na co dzień nie ma kin – od października 2012 do maja 2013 roku odwiedzi ponad 100 miejscowości, w których pokaże hity i nowości filmowe, lektury szkolne i bajki. Przygotowaliśmy atrakcyjne warunki wstępu na seanse. Cena biletu wynosi jedynie 12 zł. Ponadto wszyscy klienci Orange, mogą kupić 2 bilety w cenie 1. Wystarczy, że wyślą SMS o treści kino pod numer 2360. Potwierdzeniem, że zamówienie zostało przyjęte, jest SMS zwrotny z unikalnym kodem, który trzeba pokazać w kasie kina 30 minut przed seansem.

Trasa i bieżący repertuar dostępne są na stronie internetowej www.KinoOrange.pl. Znaleźć tu można także opisy i zwiastuny filmów, adresy Domów Kultury, w których odbywają się projekcje filmowe oraz godziny poszczególnych seansów.

Zapraszamy do Kina Orange - największego kina objazdowego w Polsce!

d3w01dr

Podziel się opinią

Share
d3w01dr
d3w01dr