Trwa ładowanie...
d472xc7

"Kochaj": Małgorzata Kożuchowska doradza przyszłym pannom młodym [WIDEO]

Share
"Kochaj": Małgorzata Kożuchowska doradza przyszłym pannom młodym [WIDEO]
Źródło: getty
d472xc7

Ślub *Małgorzaty Kożuchowskiej był jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie w 2008 roku. Dziś gwiazda kina i telewizji chętnie dzieli się wspomnieniami z tego, jakże specjalnego dnia. W wideo-wywiadzie, promującym "Kochaj" – najchętniej oglądaną premierą weekendu w Polsce, aktorka przypomina sobie białą suknię, mroczki przed oczami i lakier do paznokci o konsystencji... gumy do żucia.*

W ślubno-weselnym klipie wspierają Kożuchowską pozostałe gwiazdy "Kochaj" – Olga Bołądź, Magdalena Lamparska, Aleksandra Popławska i Roma Gąsiorowska-Żurawska. Humor i emocje gwarantowane!

d472xc7

Bohaterka „Kochaj” – Sawa (Olga Bołądź) – wkrótce wychodzi za mąż za Jurka (Mikołaj Roznerski), o którym jej przyjaciółki mówią: „facet marzeń z wmontowanym genem idealnego męża i ojca”. Jednak Sawę zaczynają ogarniać coraz większe wątpliwości, czy to właśnie Jurek jest tym jednym, jedynym… Zwłaszcza, że na horyzoncie pojawił się przystojny aktor – Krzysztof (Michał Czernecki). Do ceremonii zostało kilka godzin. W umówionym miejscu zbiórki, przed wieczorem panieńskim, stawiają się najlepsze przyjaciółki Sawy – lubiąca adrenalinę Anka (Roma Gąsiorowska-Żurawska), miłośniczka Orientu Weronika (Magda Lamparska) i gwiazda telewizji Oliwia (Aleksandra Popławska). Nie ma jedynie przyszłej panny młodej. Wkrótce do akcji wkroczy też perfekcyjnie zorganizowana Marta (Małgorzata Kożuchowska).

Za zdjęcia „Kochaj” odpowiada Bogumił Godfrejów („Męska sprawa”, „Z odzysku”). Producentem filmu jest Paweł Pluciński (Federico Film) – twórca obsypanej wieloma nagrodami komedii obyczajowej „Mój rower”, która przyciągnęła do kina prawie pół miliona widzów! Kostiumy do filmu, w tym zachwycającą suknię ślubną, zaprojektowała Magdalena Arłukiewicz – jedno z najgorętszych nazwisk polskiej mody. Filmowe wesela przygotowała Katarzyna Gajek (Aspire), która na co dzień organizuje śluby polskich gwiazd, m.in. piłkarza Łukasza Podolskiego, Katarzyny Zielińskiej czy właśnie Małgorzaty Kożuchowskiej!

d472xc7

Podziel się opinią

Share
d472xc7
d472xc7