Trwa ładowanie...
janet jackson
24-03-2010 11:33

Kolorowe dziewczyny Mariah Carey i Janet Jackson

Mariah Carey i Janet Jackson zagrają główne role w filmie "For Colored Girls Who Have Considered Suicide When the Rainbow is Enuf".

Kolorowe dziewczyny Mariah Carey i Janet JacksonŹródło: megafon.pl
d378fyh
d378fyh

Obraz w reżyserii Tylera Perry'ego będzie ekranizacją sztuki Ntozake Shange. Na sceniczne dzieło, wystawione po raz pierwszy w roku 1975, składa się 20 wierszy poświęconych czarnoskórym kobietom. Utwory traktują o miłości, porzuceniu, przemocy w rodzinie oraz innych problemach, z którymi borykać się muszą bohaterki.

Wśród obsady dzieła znajdą się również Whoopi Goldberg, Phylicia Rashad, Kerry Washington i Macy Gray. Perry zrealizuje film według własnego scenariusza.

Mariah Carey wystąpiła niedawno w dramacie "Precious", który trafił na amerykańskie ekrany w listopadzie 2009 roku. Dyskografię gwiazdy zamyka album "Memoirs of an Imperfect Angel" z września 2009 roku.

Janet Jackson współpracowała z Tylerem Perrym na planie komedii "Małżeństwa i ich przekleństwa" oraz "Why Did I Get Married Too". Ostatnia płyta artystki, "Discipline", ukazała się w lutym 2008 roku.

Zobacz także: Filmy o miłości

d378fyh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d378fyh