Trwa ładowanie...

''Kong: Skull Island'': Współscenarzysta ''Jurassic World'' spotka wielką małpę

Share
''Kong: Skull Island'': Współscenarzysta ''Jurassic World'' spotka wielką małpę
Źródło: mat. dystrybutora
d35rccf

Derek Connolly, który uczestniczył w pisaniu scenariusza "Jurassic World", został zaangażowany do pracy przy fabule "Kong: Skull Island".

Początek zdjęć do filmu zaplanowany został już na październik, ale producenci ciągle chcą doskonalić scenariusz. Connolly został zatrudniony po to, by nanieść poprawki na tekst, nad którym wcześniej pracowali John Gatins ("Lot"), Max Borenstein ("Godzilla") i Dan Gilroy ("Wolny strzelec").

Connolly zadebiutował w kinie filmem "Na własne ryzyko", który wyreżyserował Colin Trevorrow. Później panowie spotkali się na planie "Jurassic World". Wkrótce będą mieli zająć się realizacją jego sequela.

d35rccf

Jeżeli zaś chodzi o obraz "Kong: Skull Island" - w roli głównej wystąpi Tom Hiddleston. Poza nim na planie stawią się Brie Larson i Corey Hawkins. Aktorzy wcielą się w podróżników i badaczy wędrujących po tytułowej wyspie, siedzibie King Konga. Reżyserią pokieruje Jordan Vogt-Roberts. Ekipa będzie pracowała na Hawajach, w Wietnamie i Islandii.

Ostatnia produkcja o legendarnym gorylu to "King Kong" Petera Jacksona. Obraz gościł w kinach w 2005 roku. Po raz pierwszy widzowie mogli podziwiać gigantyczną małpę w 1933 roku.

Dzieło "Kong: Skull Island" trafi do kin 10 marca 2017 roku.

d35rccf

Podziel się opinią

Share
d35rccf
d35rccf