Trwa ładowanie...
d1d0okl

Kożuchowska wrzuciła kolejne zdjęcie z planu filmu Patryka Vegi. Fani zachwyceni radykalną metamorfozą

Małgorzata Kożuchowska dalej podgrzewa atmosferę wokół kręconego właśnie filmu Patryka Vegi. Selfie z planu lepsze niż niejedna kampania marketingowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Nieoficjalnie mówi się, że w filmie "Plagi Breslau" Kożuchowska wciela się w policjantkę
Nieoficjalnie mówi się, że w filmie "Plagi Breslau" Kożuchowska wciela się w policjantkę (Instagram.com)
d1d0okl

- Wiatr we włosach miła rzecz – podpisała najnowsze zdjęcie Małgorzata Kożuchowska, która właśnie pracuje na planie filmu Patryka Vegi.

Zdjęcie zebrało w ciągu godziny ponad 6 tys. polubień i masę komentarzy. Powodem ekscytacji fanów jest oczywiście fryzura aktorki. Kożuchowska do roli w nadchodzącym filmie twórcy "Botoksu" wygoliła bowiem włosy z boku głowy i zafarbowała je na ciemny blond.

To kolejne zdjęcie Kożuchowskiej w nowej odsłonie. Poprzednie, wrzucone na Instagrama w poniedziałek, stało się tematem numer jeden w zasadzie wszystkich serwisów internetowych. Vega tym samym znów udowodnił, że jest absolutnym mistrzem marketingu internetowego

Pobieżna lektura Instagrama Kożuchowskiej wskazuje, że aktorka jest podekscytowana pracą na planie filmu i traktuje ją jako wyzwanie zawodowe. Trudno się dziwić – znając filmografię Vegi można śmiało przypuszczać, że rola Kożuchowskiej będzie odbiegać od jej dotychczasowego emploi.

d1d0okl

Na temat powstającego filmu na razie wiadomo niewiele. "Plagi Breslau" mają być mrocznym thrillerem rozgrywającym się, tu niespodzianka, we Wrocławiu.

Scenariusz opowiada o śledztwie ws. seryjnego mordercy. Wedle niepotwierdzonych jeszcze informacji Kożuchowska wciela się w policjantkę, a w pozostałych rolach zobaczymy m.in. Darię Widawską i Iwonę Bielską oraz stałych aktorów Vegi - Andrzeja Grabowskiego i Tomasza Oświecińskiego.

Film powstaje dla Showmaksa i ma trafić na platformę jeszcze jesienią tego roku.

d1d0okl

Zobacz też: Fabijański szczerze o Vedze:

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1d0okl

Podziel się opinią

Share
d1d0okl
d1d0okl