Trwa ładowanie...
d6oge1v
Aktualności

Kristen Bell od lat chciała powrotu Veroniki Mars

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kristen Bell od lat chciała powrotu Veroniki Mars
d6oge1v

W wywiadzie z serwisem Collider *Kristen Bell przyznała, że od dawna marzyła o ekranowym powrocie bohaterów serialu "Veronica Mars" Roba Thomasa.*

- Rob i ja chcieliśmy więcej Veroniki już od momentu, gdy serial został zdjęty z anteny - mówi gwiazda. - Kombinowaliśmy co zrobić, żeby to się udało. Realizacja filmu wydawała się możliwa.

Zanim padł pierwszy klaps, artyści musieli uzbierać fundusze i przekonać do projektu studio Warner Bros. W pewnym momencie wpadli na pomysł, aby wykorzystać do tego serwis crowdfundingowy Kickstarter. - Najpierw musieliśmy udowodnić wytwórni, że produkcja będzie miała widzów. Kampania w Kickstarterze okazała się najlepszą metodą, by tego dowieść.

d6oge1v

Akcja zbierania pieniędzy na film spotkała się z olbrzymim zainteresowaniem fanów. Na realizację przekazali oni aż 6 milionów dolarów. - Z natury jestem optymistką, więc pomyślałam, że powinniśmy uzbierać 2 miliony dolarów w ciągu miesiąca - wspomina aktorka. - Nie sądziłam, że pieniądze te zdobędziemy w dwie godziny i potroimy je w ciągu 30 dni. Byłam zdumiona. Nasi fani zawsze jednak byli radykalni.

Film w marcu wchodzi na ekrany kin m.in. w USA, Wielkiej Brytanii i Irlandii. Prezentowany będzie również na festiwalach w Australii i Meksyku.
Bell powraca w nim do roli Veroniki Mars, młodej pani detektyw. W obsadzie znaleźli się również Jason Dohring, Tina Majorino, Ryan Hansen, Krysten Ritter, Chris Lowell, Enrico Colantoni, Percy Daggs III, Francis Capra, Ken Marino, Max Greenfield i Jerry O'Connell. Rob Thomas zajął się zarówno reżyserią, jak i scenariuszem.

Serial "Veronica Mars" był emitowany w telewizji w latach 2004-2007.

d6oge1v

Podziel się opinią

Share

d6oge1v

d6oge1v