Trwa ładowanie...

''Królewna Śnieżka'': Relacja z uroczystej polskiej premiery [wideo]

''Królewna Śnieżka'': Relacja z uroczystej polskiej premiery [wideo]Źródło: AFP
d1u850i
d1u850i

Poniedziałkowa premiera filmu "Królewna Śnieżka" w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie przyciągnęła tłumy dzieci, a dzieci przyciągnęły rodziców. I wszyscy byli zachwyceni nową, dynamiczną ekranizacją klasycznej bajki braci Grimm oraz wspaniałym dubbingiem polskich aktorów.

W hollywoodzkiej obsadzie złą królową gra Julia Roberts a królewnę Śnieżkę Lily Collins, córka słynnego muzyka Phila Collinsa. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyły tym postaciom Agata Kulesza oraz Marta Żmuda-Trzebiatowska.

"To była cudowna praca i jednocześnie super-wyzwanie" opisała swoją pracę przy dubbingu Żmuda-Trzebiatowska, "Atmosfera, która się wytworzyła w studio była tak przyjacielska i rodzinna, że niemal po pierwszych dwóch minutach zapominałam o tremie. I starałam się oddać jak najlepiej to, co zrobiła Lily Collins swoim głosem. Czasami było tak, że czułam się jakbym grała z samą Julią Roberts. To było trochę magiczne".

Zobacz naszą relację z polskiej premiery "Królewny Śnieżki":

Trema o które wspomniała aktorka nie była przypadkowa, ponieważ był to jej pierwszy dubbing w filmie aktorskim. Żmuda-Trzebiatowska przyznała, że przez pierwsze dni pracy w studio przy podkładaniu głosu była tak przejęta, że gdy jednego wieczora zamawiała taksówkę, to na pytanie dyspozytorki o nazwisko o mało co nie odpowiedziała Królewna Śnieżka.

d1u850i

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28652/sniezka_news_3.jpeg )**

Aktorce towarzyszył na premierze jej ukochany, Adam Król, który cierpliwie znosił "zmasowany atak" dziennikarzy i fotoreporterów na swoją wybrankę. I nic dziwnego, ubrana w śliczną białą suknię wyglądała jak prawdziwa królewna.

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28652/sniezka_news_1.jpeg )**

Wśród znanym mam, które pojawiły się na premierze z dziećmi były m.in.: Anna Nowak-Ibisz z synem Vincentem i Aleksandra Woźniak z córkami Anią i Julią. Niestety na premierze nie pojawiła się polska Julia Roberts czyli dubbingująca ją Agata Kulesza. Za to obecny był Grzegorz Kwiecień, który zagrał księcia oraz Elżbieta Kopocińska, reżyserka dubbingu, z firmy Start International Polska.

d1u850i

**[

]( http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28652/sniezka_news_2.jpeg )**

Premiera filmu "Królewna Śnieżka", którego dystrybucją w Polsce zajmuje się firma Monolith, o dwa tygodnie wyprzedziła premierę amerykańską.

d1u850i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1u850i