Trwa ładowanie...
star wars

''Lego Star Wars'': Kontynuacja przebojowych ''Kronik Yody'' od 16 października na DVD

Share
''Lego Star Wars'': Kontynuacja przebojowych ''Kronik Yody'' od 16 października na DVD
Źródło: Galapagos
d1j34jh

„LEGO Star Wars: Nowe kroniki Yody” to kontynuacja przebojowej trylogii studia Lucasfilm Animation z 2013 roku – „LEGO Star Wars: Kroniki Yody” – opowiadającej o desperackiej walce mistrza Yody i jego nowej grupy padawanów z siłami zła. Kolejna odsłona przygód bohaterów z uniwersum „Gwiezdnych Wojen” osadzona w świecie LEGO to cztery nowe, trzymające w napięciu epizody, które zadebiutują na DVD już 16 października.

Akcja całej miniserii rozgrywa się pod koniec Wojen Klonów. Mistrz Yoda szkoli kolejne pokolenia rycerzy Jedi i z pomocą nowej grupy padawanów podejmuje desperacką walkę mającą na celu powstrzymanie Dartha Sidiousa i jego naśladowców przed obaleniem Republiki oraz wygranie wojny z siłami zła. Pierwszy sezon – „LEGO® Star Wars: Kroniki Yody” – zadebiutował na kanale Cartoon Network 29 maja 2013 (polska premiera 22 września 2013) i obejmował trzy odcinki: „Złowieszczy klon”, „Groźba Sithów” oraz „Atak Jedi”. W kontynuacji „LEGO® Star Wars: Nowe kroniki Yody”, która światową premierę miała 4 maja 2014 roku na kanale Disney XD (polska premiera 31 maja 2014), obserwujemy dalsze losy wielkiego mistrza i jego podopiecznych przedstawione w czterech epizodach. Reżyserii miniserialu podjął się Michael Hegner, znany między innymi z pracy nad „LEGO® Ninjago: Turniej Żywiołów” oraz „LEGO® Ninjago: Opętanie”. Za scenariusz odpowiada Michael Price, scenarzysta „LEGO® Star Wars: Padawańskie widmo” i „LEGO® Star Wars: Upadek
imperium”.

d1j34jh

„LEGO® Star Wars: Nowe kroniki Yody”, CZĘŚĆ 1 i 2 – WYDANIE DVD

Już 16 października w ofercie Galapagos Film pojawią się „LEGO® Star Wars: Nowe kroniki Yody” część 1 i 2 – dwie płyty DVD z czterema odcinkami stanowiącymi kontynuację przebojowych „Kronik Yody”.

Wybierz się w niesamowitą podróż do odległej galaktyki wykreowanej przez George'a Lucasa i poznaj dalsze losy mistrza Yody oraz jego wiernych uczniów. „LEGO® Star Wars: Nowe kroniki Yody” to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów LEGO i „Gwiezdnych Wojen”.

„LEGO® Star Wars: Opowieści droidów”

Najnowsza produkcja z serii LEGO® Star Wars to „LEGO® Star Wars: Opowieści droidów”, w których dwa legendarne droidy, C-3PO i R2-D2 będą snuć historie zaczerpnięte z sześciu klasycznych fabularnych epizodów „Gwiezdnych Wojen”. Pierwszy z pięciu odcinków nowej serii miał swoją światową premierę na kanale Disney XD w USA w lipcu tego roku.

Polskie wydanie DVD „LEGO® Star Wars: Opowieści droidów” pojawi się na rynku w dwóch częściach. Pierwsza zadebiutuje w portfolio Galapagos Films już 30 listopada. Premiera drugiej części zapowiadana jest na styczeń 2016 roku.

d1j34jh

Podziel się opinią

Share
d1j34jh
d1j34jh