Trwa ładowanie...
d3zofw0

"Listy do M. 4" w kinach? Producenci zdradzili prawdopodobną datę premiery

"Listy do M. 4" byłyby czwartą częścią świetnej polskiej komedii, która przyciągnęła do kin miliony widzów. Właśnie została ujawniona prawdopodobna data premiery kolejnego filmu z serii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery "Listów do M. 4"
Poznaliśmy prawdopodobną datę premiery "Listów do M. 4" (Materiały prasowe)
d3zofw0

Film "Listy do M." z 2011 r. z Tomaszem Karolakiem w roli świętego Mikołaja okazał się nieoczekiwanym hitem. Polski film komediowy tak spodobał się widzom, że producenci zdecydowali się nakręcić drugą (2015 r.) i trzecią (2017 r.) część. Teraz przyszedł czas na kolejną – czwartą odsłonę kultowej serii.

Dziennikarz filmowy Krzysztof Spór napisał na swoim blogu, że prawdopodobna data premiery "Listów do M. 4" to 6 listopada 2020 roku. Zdjęcia do filmu miałyby ruszyć jesienią tego roku. Czy tak się faktycznie stanie? W tej chwili czekamy na oficjalną informację, a także prezentację aktorów, którzy mieliby się pojawić w czwartej części.

Seria "Listy do M." - o czym jest?

"Listy do M." to seria filmów opowiadająca o perypetiach bohaterów w okresie przedświątecznym. W pierwszej części pojawili się Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Roma Gąsiorowska, Maciej Stuhr, Wojciech Malajkat, Piotr Adamczyk czy Paweł Małaszyński, którzy bardzo spodobali się widzom w swoich rolach.

d3zofw0

Czy kolejna czwarta część osiągnie spektakularny sukces tak jak poprzedniczki? Zobaczymy już za rok!

d3zofw0

Podziel się opinią

Share

d3zofw0

d3zofw0