Trwa ładowanie...

''Ma ma'': Tylko u nas polski zwiastun nowego filmu Penelope Cruz [WIDEO]

Share
''Ma ma'': Tylko u nas polski zwiastun nowego filmu Penelope Cruz [WIDEO]
Źródło: Kino Świat
d3fvuep

15 października to Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi. Z tej okazji jako jedyni prezentujemy polski zwiastun filmu "Ma ma", w którym Penelope Cruz mierzy się ze śmiertelną chorobą jako aktorka i producentka.

Penélope Cruz – laureatka Oscara za „Vicky Cristina Barcelona”, muza Pedro Almodóvara i Woody’ego Allena – debiutuje jako producentka, kreując w filmie „Ma Ma” – jak sama podkreśla – najbardziej złożoną, a zarazem najpiękniejszą rolą w karierze. Za kamerą Julio Medem, specjalizujący się w zmysłowych kobiecych portretach, który określa swoje dzieło jako „hymn na cześć życia, dramat przepełniony światłem i miłością”.

Magda (Cruz), nauczycielka i matka 10-letniego chłopca, musi stawić czoło dramatycznej diagnozie. Wykryto u niej raka piersi. Jednak kobieta nie zamierza się poddawać, a choroba paradoksalnie wyzwala w niej zupełnie nowe pokłady energii, humoru i odwagi, które gruntownie zmieniają życie jej samej i jej najbliższych.

Penélope Cruz partneruje wybitny hiszpański aktor, trzykrotny laureat Nagrody Goya – Luis Tosar („Boskie jak diabli”, „Słodkich snów”).

d3fvuep

"Ma ma" w kinach od 4 grudnia.

d3fvuep

Podziel się opinią

Share
d3fvuep
d3fvuep