WP

Magdalena Cielecka zagra w filmie u boku Tima Rotha i Clive'a Owena

Magdalena Cielecka zagra w filmie "Song of Names", który będzie adaptacją książki Normana Lebrechta. Wystąpi u boku Tima Rotha i Clive'a Owena.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Cielecka zagra w filmie u boku Tima Rotha i Clive'a Owena
Magdalena Cielecka zagra w filmie u boku Tima Rotha i Clive'a Owena (SPL/East News)
WP

Magdalena Cielecka zagra w filmie kanadyjskiego reżysera Francoisa Girarda "Song of Names". Zdjęcia będą odbywały się w Londynie, Nowym Jorku, Montrealu, Budapeszcie oraz w obozie zagłady w Treblince.

"Song of Names" będzie adaptacją powieści Normana Lebrechta pod tytułem "Pieśni imion". Historia skupia się na przyjaźni dwóch chłopców w czasach II wojny światowej. Dovidl Rapoport – polski chłopiec, cudem uratowany z holokaustu wychowuje się w zamożnej żydowskiej rodzinie w Londynie. Tam zaprzyjaźnia się z Martinem Simmondsem. Niestety, pewnego dnia Dovidl nagle znika. Przyjaciele z dzieciństwa spotkają się dopiero po ponad 40 latach.

Magdalena Cielecka zagra w filmie "Song of Names"

WP

W role dorosłych głównych bohaterów wcielą się Tim Roth i Clive Owen. W filmie zobaczymy jeszcze Catherine McCormak, Lidię Bogaczównę i Jakuba Kotyńskiego. Autorem scenariusza do "Song of Names" jest Jeffrey Caine (autor scenariuszy do filmów "Wierny ogrodnik" czy "GoldenEye").

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

WP
Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP