Trwa ładowanie...
dnd3h0i
Aktualności

Malcolm D. Lee powraca z trzecią częścią "The Best Man"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Malcolm D. Lee powraca z trzecią częścią "The Best Man"
dnd3h0i

Studio Universal Pictures zapowiedziało, że obraz "The Best Man Wedding" trafi do kin w kwietniu 2016 roku.

"The Best Man Wedding" to trzecia część serii "The Best Man", w której skład wchodzą "Drużba" ("The Best Man") z 1999 roku oraz "Czas na przyjaźń" ("The Best Man Holiday") z 2013 roku. Pierwsza część cyklu, którego scenarzystą i reżyserem jest Malcolm D. Lee, zarobiła w Stanach Zjednoczonych ponad 35 mln dolarów, a druga ponad 70 mln dolarów.

Za kamerą "The Best Man Wedding" stanie ponownie Malcolm D. Lee, który sam napisze scenariusz. Za produkcję odpowiada Sean Daniel.

dnd3h0i

Obraz "Drużba" przedstawił historię przyjaciół, którzy spotykają się na ślubie jednego z nich. Ceremonia poszłaby całkiem gładko, gdyby jednym z gości nie był autor biografii, zawierającej dość pikantne szczegóły na temat życia znajomych. W sequelu przyjaciele spotykają się ponownie po 15 latach, aby w czasie świąt odnowić dawne znajomości.

W trzeciej części serii na ekranie mają ponownie pojawić się m.in. Taye Diggs, Terrence Howard, Harold Perrineau, Morris Chestnut, Monica Calhoun, Sanaa Lathan, Nia Long, Melissa De Sousa oraz Regina Hall.

"The Best Man Wedding" trafi do kin za oceanem 15 kwietnia 2016 roku.

dnd3h0i

Podziel się opinią

Share

dnd3h0i

dnd3h0i