Trwa ładowanie...
małgorzata kożuchowska
02-03-2010 10:03

Małgorzata Kożuchowska studiuje Biblię

Małgorzata Kożuchowska studiuje BiblięŹródło: Kapif.pl
d2hpirf

[

]( http://www.efakt.pl )
*Małgorzata Kożuchowska (39 l.) nie jest typową gwiazdą. Ona nie lubi lansować się na imprezach, trudno o jakikolwiek skandal z jej udziałem, a w jej małżeństwie wszystko się układa. A na dodatek pasjonuje ją zgłębianie tajemnic Biblii.*

d2hpirf

Jak dowiedział się eFakt, gwiazda „M jak miłość” bardzo często spotyka się z zaprzyjaźnionym księdzem. I nie chodzi tu absolutnie o żadne czcze pogaduszki przy herbacie i ciastkach. Duchowny pomaga bowiem Kożuchowskiej zrozumieć i odpowiednio zinterpretować słowa Pisma Świętego. Okazuje się, że aktorka jest bardzo skrupulatna i całą sprawę traktuje niezwykle poważnie. Czytanie Biblii podobno tak bardzo pochłonęło artystkę, że nad lekturą spędza każdą wolną chwilę.

Pani Małgorzata wychowała się w bardzo religijnej rodzinie. Ojciec aktorki Leszek Kożuchowski prowadzi nawet własną audycję w jednej z wielkich katolickich rozgłośni radiowych. Ona sama z kolei chętnie udziela się w życiu Kościoła. Kożuchowska regularnie uczestniczy choćby w rekolekcjach dla młodzieży, mając nadzieję, że jej znana twarz ściągnie więcej młodych osób do świątyni.

Wartości chrześcijańskie, które wyniosła z domu, wciąż są podstawą życia aktorki. Choć zupełnie nie pasuje to do obrazu współczesnej gwiazdy, kieruje się w życiu Dekalogiem, a wiara jest podstawowym filarem jej życia. Trudno się zatem dziwić, że jako osoba bardzo ambitna chciałaby lepiej zrozumieć Biblię. Kto wie, może za jakiś czas wiedza pani Małgosi będzie na tyle duża, że pójdzie w ślady taty i sama poprowadzi religijną audycję.

Polecamy w wydaniu internetowym efakt.pl:

window.open(this.href);return false;">Majka z "M jak miłość" w pół roku zarobi 200 000!

d2hpirf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hpirf