Trwa ładowanie...
d4erkjl
Aktualności

"Mały książę": Dzięki tym plakatom polecicie do gwiazd

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Mały książę": Dzięki tym plakatom polecicie do gwiazd
(East news)
d4erkjl

Premiera polskich posterów *"Małego Księcia" – ekranizacji jednej z najukochańszych książek wszech czasów.*

Rewelacyjna oprawa wizualna, za którą odpowiadają twórcy „Kung Fu Pandy”, „Shreka”, „Zaplątanych” i „Epoki Lodowcowej”! Ścieżka dźwiękowa giganta Hollywood, laureata Oscara i dwóch Złotych Globów Hansa Zimmera. Piosenki Lily Allen. Plejada hollywoodzkich sław w oryginalnym dubbingu, gdzie głosów użyczają m.in. Jeff Bridges, James Franco, Marion Cotillard, Rachel McAdams, Ricky Gervais, Benicio Del Toro i Paul Giamatti. Oto animowany „Mały Książę” – wysokobudżetowa ekranizacja jednej z najukochańszych książek wszech czasów autorstwa Antoine’a de Saint Exupéry’ego. Zaprezentowany po raz pierwszy na festiwalu w Cannes „Mały Książę” z miejsca zdobył serca widzów i uznanie krytyków. W polskich kinach – mocny kandydat do tytułu animacji roku – zagości w sierpniu, a już dziś prezentujemy jego dwa oficjalne plakaty.

Mała Dziewczynka zaprzyjaźnia się z ekscentrycznym staruszkiem z sąsiedztwa, który przedstawia się jako Pilot. Nowy znajomy opowiada jej o niezwykłym świecie, gdzie wszystko jest możliwe. Świecie, do którego dawno temu zaprosił go przyjaciel – Mały Książę. Tak zaczyna się magiczna i pełna przygód podróż Dziewczynki do krainy jej własnej wyobraźni i do bajkowego uniwersum Małego Księcia.

Wyprodukowany za 80 milionów dolarów „Mały Książę”, to ekranizacja arcydzieła, które na całym świecie sprzedało się w nakładzie blisko 150 milionów egzemplarzy i zostało przetłumaczone na ponad 250 języków! Najnowszy film reżysera przeboju „Kung Fu Panda”, wspieranego przez światową ekstraklasę specjalistów od animacji (wśród nich m.in. współtwórcy „Shreka”, „Zaplątanych”, „Epoki Lodowcowej”, „Iniemamocnych” i „Wall-E”) – nowatorsko łączy najnowocześniejsze techniki animacji komputerowej z tradycyjną animacją poklatkową. Efektem tego jest niezwykła i ponadczasowa historia małej dziewczynki, jej tajemniczego sąsiada – Pilota i Małego Księcia, którego oboje pokochali nad życie. Wygląd postaci z filmu - Małego Księcia, Lisa, Róży i Żmii, które po raz pierwszy ożyją w kinowej animacji, oparty jest na oryginalnych rysunkach samego Antoine’a de Saint Exupéry’ego. W oryginalnej obsadzie dubbingowej głosów postaciom użyczają m.in.: Jeff Bridges, James Franco, Marion Cotillard, Rachel McAdams, Ricky Gervais, Benicio
Del Toro i Paul Giamatti.

d4erkjl

Podziel się opinią

Share

d4erkjl

d4erkjl