Mariah Carey i Common na Złotych Globach

Mariah Carey i Common, a także Keith Urban znajdą się wśród prezenterów, którzy wręczą nagrody podczas nadchodzącej gali Złotych Globów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mariah Carrey będzie wręczać Złote Globy
Mariah Carrey będzie wręczać Złote Globy (Getty Images)

Mariah Carey, Common i Keith Urban to przede wszystkim muzycy, ale związani są także z kinem i telewizją. Popowa diwa w tym roku nominowana jest do Złotego Globa za piosenkę "The Star" do animacji "Pierwsza gwiazdka". Żona gwiazdora country Keitha Urbana, Nicole Kidman, może z kolei otrzymać nagrodę za rolę w "Wielkich kłamstewkach". Raper Common co prawda nie ma w tym roku nominacji, ale w 2015 r. dostał Złoty Glob (i Oscara) za zrealizowaną z Johnem Legendem piosenkę "Glory" z dramatu "Selma".

Wcześniej udział w ceremonii potwierdzili Gal Gadot i Seth Rogen.

Gospodarzem Złotych Globów będzie prezenter telewizyjny, Seth Meyers. Uroczystość rozpocznie się o godz. 3 w nocy z 7 na 8 stycznia 2018 r.

Złote Globy to obok Oscarów najważniejsze nagrody w Hollywood. Często zresztą ich laureaci potem królują na gali Amerykańskiej Akademii Filmowej. Statuetki wręczane są jednak nie tylko w filmowych, ale i telewizyjnych kategoriach.

LAS VEGAS, NV - JULY 26:  Singer/songwriter Mariah Carey arrives at 1 OAK Nightclub at the Mirage Hotel & Casino on July 26, 2015 in Las Vegas, Nevada.  (Photo by Ethan Miller/Getty Images) Getty Images
Podziel się

Zobacz: Mariah Carey na żywo w Krakowie

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.