Mark Wahlberg jak młody bóg pręży się dla LeBrona Jamesa

Mark Wahlberg znów pokazał, że młokosy z branży to żadna konkurencja. 47-letni aktor wrzucił na Instagrama pozowaną fotkę bez koszulki. W ten sposób uczcił przejście LeBrona Jamesa do Lakersów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marka Wahlberg od dawna dba o formę
Marka Wahlberg od dawna dba o formę (Getty Images)
WP

47-latek znany jest z miłości do rodzinnego Bostonu i NBA. Dlatego może dziwić fakt, że uczcił sukces konkurencyjnej drużyny z Los Angeles. Aktor uspokoił fanów w komentarzu do zdjęcia, tłumacząc, że jego ukochane Celtics dzięki temu będzie rządziło Wchodnim Wybrzeżem.

To nie pierwszy raz, kiedy nazwiska Wahlberga i Jamesa pojawiają się obok siebie. We wrześniu 2016 r. gwiazdor NBA wrzucił zdjęcie z gwiazdą "Transformers". Wtedy spekulowano, że obaj zagrają w sequelu "Kosmicznego meczu".

WP

Karierę zaczynał w latach 90. jako reklamujący bieliznę raper Marky Mark. Od tamtego czasu zagrał w kilkudziesięciu filmach, zdobył dwie nominacje do Oscara i przeszedł imponującą metamorfozę.

Mark Wahlberg wystąpił ostatnio w filmach "Transformers: Ostatni Rycerz" i świątecznej komedii "Co wiecie o swoich dziadkach?". Zagrał także jedną z głównych ról w obrazie "Wszystkie pieniądze świata", o którym zrobiło się szczególnie głośno po wycięciu wszystkich scen z Kevinem Spacey (czytaj więcej tutaj).

Oglądaj fragment filmu "Co wiecie o swoich dziadkach?":

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP