Trwa ładowanie...

Mark Wahlberg pręży muskuły i zdradza swój sekret. Młodsi koledzy mogą mu zazdrościć

Karierę zaczynał w latach 90. jako reklamujący bieliznę raper Marky Mark. Od tamtego czasu zagrał w kilkudziesięciu filmach, zdobył dwie nominacje do Oscara i przeszedł imponującą metamorfozę.

Share
Mark Wahlberg pręży muskuły i zdradza swój sekret. Młodsi koledzy mogą mu zazdrościć
Źródło: Instagram.com
d15n7vj

Wahlberg, który przed laty był typem szczupłego zawadiaki (policja zatrzymywała go za handel narkotykami i bójki), wydoroślał i nabrał masy. 46-latek swoją posturą mógłby onieśmielić niejednego młokosa, o czym przekonuje w reklamie zamieszczonej w mediach społecznościowych.

- Teraz to rodzina jest dla mnie najważniejsza – mówił gwiazdor w licznych wywiadach, odcinając się od mrocznej przeszłości. Jednocześnie coraz bardziej poświęca się pracy na siłowni, a w najnowszym filmiku reklamowym na Instagramie pręży muskuły i podpowiada, jak można osiągnąć taką formę. Oczywiście z wykorzystaniem odpowiednich specyfików.

Getty Images/East News
Źródło: Getty Images/East News

Mark Wahlberg wystąpił ostatnio w filmach "Transformers: Ostatni Rycerz" i świątecznej komedii "Co wiecie o swoich dziadkach?" (w kinach od 1 grudnia). Zagrał także jedną z głównych ról w obrazie "Wszystkie pieniądze świata", o którym zrobiło się szczególnie głośno po wycięciu wszystkich scen z Kevinem Spacey (czytaj więcej tutaj).

Oglądaj fragment filmu "Co wiecie o swoich dziadkach?":

d15n7vj

Podziel się opinią

Share
d15n7vj
d15n7vj