Mark Wahlberg pręży muskuły i zdradza swój sekret. Młodsi koledzy mogą mu zazdrościć

Karierę zaczynał w latach 90. jako reklamujący bieliznę raper Marky Mark. Od tamtego czasu zagrał w kilkudziesięciu filmach, zdobył dwie nominacje do Oscara i przeszedł imponującą metamorfozę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
46-latek jest w świetnej formie
46-latek jest w świetnej formie (Instagram.com)

Wahlberg, który przed laty był typem szczupłego zawadiaki (policja zatrzymywała go za handel narkotykami i bójki), wydoroślał i nabrał masy. 46-latek swoją posturą mógłby onieśmielić niejednego młokosa, o czym przekonuje w reklamie zamieszczonej w mediach społecznościowych.

- Teraz to rodzina jest dla mnie najważniejsza – mówił gwiazdor w licznych wywiadach, odcinając się od mrocznej przeszłości. Jednocześnie coraz bardziej poświęca się pracy na siłowni, a w najnowszym filmiku reklamowym na Instagramie pręży muskuły i podpowiada, jak można osiągnąć taką formę. Oczywiście z wykorzystaniem odpowiednich specyfików.

Pamiętacie Marky Marka sprzed lat?

Getty Images/East News
Podziel się

Mark Wahlberg wystąpił ostatnio w filmach "Transformers: Ostatni Rycerz" i świątecznej komedii "Co wiecie o swoich dziadkach?" (w kinach od 1 grudnia). Zagrał także jedną z głównych ról w obrazie "Wszystkie pieniądze świata", o którym zrobiło się szczególnie głośno po wycięciu wszystkich scen z Kevinem Spacey (czytaj więcej tutaj).

Oglądaj fragment filmu "Co wiecie o swoich dziadkach?":

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.