Trwa ładowanie...
Materiał partnera
20-05-2020 16:23

„MAYDAY” Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia 2020 roku już na płytach DVD i Blu-ray!

Niemoralna komedia, która podbiła serca polskich widzów! Filmowa adaptacja wielkiego teatralnego hitu w rewelacyjnej obsadzie, rozbawiła blisko milion widzów w polskich kinach!

„MAYDAY” Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia 2020 roku już na płytach DVD i Blu-ray!Źródło: Materiały prasowe
d3v9o4n
d3v9o4n

Materiał partnera Kino Świat

Najlepsza polska komedia! - Agnieszka Kołodziejska Radio ZET

Brawurowy Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz, jakiego nie widzieliśmy. Mieszanka wybuchowa? Tak! A Książkiewicz i Dereszowska zabawne i urocze do ostatniej sceny. Mayday to komedia, która poprawi Wam humor! - Andrzej Sołtysik Meloradio

Oficjalny zwiastun filmu

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Jedna z najlepszych komedii świata doczekała się ekranizacji. „Mayday” to film reżysera przebojów „Planeta Singli 2” i „Planeta Singli 3” oraz producenta i współscenarzysty „Kamieni na szaniec”.

d3v9o4n

Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway, a w samej Polsce wystawiana była tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach na terenie całego kraju.

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Gatunek: komedia
Produkcja: Polska 2019
Reżyseria: Sam Akina („Planeta Singli” 2 i 3)
Producent: Wojtek Pałys
Scenariusz: Sam Akina („Planeta Singli” 1-3), Jules Jones („Planeta Singli” 1-3), Hanna Węsierska („Lejdis”, „Śniadanie do łóżka”, „Jak się pozbyć cellulitu”), Wojtek Pałys („Kamienie na szaniec”, „Słaba płeć”)
Tytuł oraz współpraca (dialogi): Elżbieta Woźniak
Obsada: Piotr Adamczyk („Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Listy do M. 3”, „Wkręceni”, „Och, Karol 2”), Weronika Książkiewicz („Planeta Singli” 1-3, „Disco Polo”), Anna Dereszowska („Porady na zdrady”, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”), Adam Woronowicz („7 uczuć”, „Baby są jakieś inne”, „Pitbull. Ostatni pies”), Andrzej Grabowski („Polityka”, „Narzeczony na niby”, „Listy do M. 3”), Bartosz Porczyk („Planeta Singli 2”, „Volta”), Kamil Kula („Planeta Singli 2”, „Po prostu przyjaźń”), Krzysztof Czeczot („Porady na zdrady”, „Zenek”), Tomasz Oświeciński („Polityka”, „Botoks”), Aleksandar Milićević („Planeta Singli 3”, „Czarny Mercedes”), Wojciech Czerwiński („Planeta Singli 3”, „Pitbull. Ostatni pies”).

materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Materiał partnera Kino Świat

d3v9o4n

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3v9o4n