Trwa ładowanie...

''Merida waleczna'': pełny zwiastun ''Brave'' Pixara [wideo]

''Merida waleczna'': pełny zwiastun ''Brave'' Pixara [wideo]Źródło: Pixar Animation Studios
ddt75x9
ddt75x9

W serwisie film.wp.pl niedawno prezentowaliśmy zdjęcia, a już teraz możecie zobaczyć pełny zwiastun najnowszej produkcji studia Pixar. "Merida waleczna" ("Brave") będzie pierwszą próbą stworzenia animacji z pogranicza fantasy twórców "Wall-E" i "Gdzie jest Nemo?".

"Merida waleczna" przedstawia przygody księżniczki królestwa rządzonego przez króla Fergusa (Billy Connolly) i królową Elinor (Emma Thompson). Merida, tytułowa bohaterka, będąc niesforną córką, ale znakomitą łuczniczką, pewnego dnia przeciwstawia się świętej tradycji swojej krainy i nieumyślnie powoduje w królestwie ogromne zamieszanie. Próbując się zrehabilitować, rudowłosa dziewczynka spotyka się z ekscentryczną Mądrą Kobietą (Julie Walters), która spełnia jej życzenie tym samym sprowadzając na bohaterkę nieszczęście.

Zobacz nowy zwiastun "Brave":

Akcja filmu rozgrywać się będzie w dawnej, górzystej i lesistej Szkocji w X wieku naszej ery. Główną bohaterką jest tytułowa Merida - księżniczka, która za nic ma dworskie obyczaje, a w dodatku niczego się nie lęka. Jest doskonałą łuczniczką - wirtuozem w swoim fachu, trafiającym w cel niemal przy każdej okazji. Jej znakiem rozpoznawczym są bujne rude loki, których animacja dla grafików stanowiła zarówno największe wyzwanie, jak i największa frajdę.

ddt75x9

Co ciekawe, mimo osadzenia akcji ponad 10 stuleci temu, w filmie znaleźć będzie można tradycyjny u Pixara motyw samochodu dostarczającego pizzę z Pizza Planet. Pojazd ten pojawiał się niemal w każdej pełnometrażowej animacji studia (wyjątkiem byli "Iniemamocni", chociaż i tam pojawił się on w grze na podstawie filmu). W jaki sposób zostanie on przemycone w realia dawnej Szkocji - będziemy musieli przekonać się sami. Autorzy nie zdradzili swojego przewrotnego pomysłu, dali jednak wskazówki co do miejsca, w którym należy go szukać.

Amerykańska premiera "Meridy walecznej" zaplanowana jest na lato 2012 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

**[

Jak dziś wygląda Pippi Langstrump? ]( http://teleshow.wp.pl/tak-dzis-wyglada-pippi-langstrumpf-6026605664182913g )*
*
[

Dołącz do nas na Facebooku! ]( http://www.facebook.com/filmwppl )*
*
[

Stare, ale jare. 40-stki jak 20-stki ]( http://film.wp.pl/sa-dojrzale-a-wygladaja-jak-nastolatki-nowa-moda-w-kinie-6025274240406657g )**


**[

To jest najlepszy polski film wszech czasów? ]( http://film.wp.pl/10-najlepszych-polskich-filmow-wszech-czasow-6025273245967489g )**


ddt75x9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddt75x9