Trwa ładowanie...

Michalina Olszańska jak Pola Negri. Podobna? Zobacz zdjęcia z międzynarodowej produkcji z udziałem polskiej aktorki

Michalina Olszańska znów na fali wznoszącej. 25-letnia aktorka, znana z ról w filmach "Córki dancingu" i "Ja, Olga Hepnarova”, nie przestaje zaskakiwać występami w kolejnych międzynarodowych produkcjach. W przyszłym roku zobaczymy ją jako legendarną polską gwiazdę kina niemego Polę Negri w serialu "Clash of Futures – 18”.

Share
Michalina Olszańska jak Pola Negri. Podobna? Zobacz zdjęcia z międzynarodowej produkcji z udziałem polskiej aktorkiŹródło: Materiały prasowe
d3bga2v

Akcja serialu będzie rozgrywać się w dwudziestoleciu międzywojennym, jego bohaterami będą ludzie, którzy odegrali znaczącą rolę w tamtych czasach, m.in.: nazista Rudolf Höss, niemiecki działacz komunistyczny Hans Beimler, radykalna francuska pisarka i anarchistka May Picqueray i wspominana Pola Negri, którą zagra Michalina Olszańska. W rolę jej matki, Eleonory Chałupiec, wcieli się Małgorzata Zajączkowska.

Fabularne sekwencje w serialu będą przeplatane materiałami archiwalnymi. Zdjęcia realizowano w Luksemburgu, Niemczech oraz Belgii. Serial jest koprodukcją wielu podmiotów z Europy i USA, m.in. Netflixa, włoskiego ARTE czy polskich – Wajda Studio i TVP.

W obsadzie znaleźli się aktorzy z całej Europy: Joel Basman, Jan Krauter, Roxane Duran, Gennaro Cannavacciuolo, Alexandre Nguyen i Rebecka Hemse. Za scenariusz i reżyserię SĄ odpowiedzialni są Jan Peter i Frederic Goupil.

d3bga2v

„Clash of Futures – 18” będzie składać się 8 godzinnych odcinków. Premiera jest zaplanowana na wiosnę 2018 r.

Zobacz Michalinę Olszańską jako czeską seryjną morderczynię w filmie "Ja, Olga Hepnarova”:

Getty Images
Źródło: Getty Images
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d3bga2v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3bga2v
d3bga2v