Trwa ładowanie...
oprac. Michał Nowak
07-03-2017 18:29

Mikołaj Roznerski w dubbing "wiąże się z tym zabawna historia" [WIDEO]

Polski dubbing jest jednym z najlepszym na świecie, a z debiutem Mikołaja Roznerskiego w tej formie sztuki wiąże się zabawna historia. Popularny aktor był gościem poranka Telewizji WP, gdzie opowiedział o pracy przy animacji „Munio: Strażnik księżyca”. Ile balonów z helem musiał pochłonąć Roznerski jako debiutant, by dobrze zagrać głosem? Jaką recenzję po seansie filmu wystawił mu syn? Koniecznie obejrzycie poniższe wideo. Na pytania o plany zawodowe i prywatne również nie zabrakło czasu.

d1s7yh0
d1s7yh0

„Munio: Strażnik księżyca” to pełna humoru i niesamowitych przygód animowana opowieść od twórców hitów "Mały książę" i "Kung Fu Panda", która do polskich kin zawita już 10 marca.

W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
d1s7yh0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s7yh0