Trwa ładowanie...
d2wzh0j

Młody Mesjasz

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
3
1
d2wzh0j

"Młody Mesjasz" to opowieść o niezwykłych wydarzeniach w życiu siedmioletniego Jezusa, które każą mu zadać sobie pytanie: kim jestem?

Wyjątkowa perspektywa, z jaką nie zmierzyli się do tej pory żadni twórcy, sprawia, że widz ogląda szalenie elektryzujący i inspirujący obraz, a wraz z wyjątkowymi bohaterami opowieści być może po raz pierwszy w życiu stawia sobie pytania: Jakim dzieckiem był Jezus? Czy chorował, bawił się i śmiał jak każdy inny chłopiec? Kiedy i jak odkrył, że jest Synem Boga? Jak dojrzewali do tej myśli Józef i Maryja? Jak żyła i jak radziła sobie z tą tajemnicą najbardziej wyjątkowa rodzina w dziejach świata? Czy mieli wątpliwości? Kto z najbliższych wiedział, kto się domyślał, a kto nie wierzył?

Twórcy ekranizacji we współpracy z biblistami przez wiele lat szczegółowo dopracowywali scenariusz. W obsadzie znaleźli się znakomici aktorzy znani z hollywoodzkich produkcji: Sean Bean (Gra o Tron, Trylogia: Władca pierścieni, Troja, Jupiter, Marsjanin) oraz David Bradley (Gra o Tron, Harry Potter). Całości dopełniają znakomite zdjęcia (Joel Ransom) i muzyka nominowanego do Oskara za film Pasja Johna Debneya.

Młody Mesjasz
Tytuł oryginalny

Young Messiah, The

Gatunek

biograficzny, historyczny

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2016

Data światowej premiery

06.05.2016

Czas trwania

111 min.

Obsada
d2wzh0j

Podziel się opinią

3
1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wzh0j
d2wzh0j
d2wzh0j