Trwa ładowanie...
d1h1b1x

"Najlepszy" na Blu-Ray i DVD wkrótce w sprzedaży. Poznaj zawartość dwupłytowej edycji limitowanej

Obsypana nagrodami na festiwalu w Gdyni, oparta na faktach opowieść o triathlonowym mistrzu świata w Double Ironmanie, Jerzym Górskim, zadebiutuje na Blu-ray i DVD już 23 maja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Najlepszy" to kinowy hit 2017 r.
"Najlepszy" to kinowy hit 2017 r. (Materiały prasowe)
d1h1b1x

Głównym bohaterem filmu „Najlepszy” jest sportowiec, który zachwycił świat, a który w Polsce był osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego (Jakub Gierszał), który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman (7,6km pływania/360km jazdy na rowerze/84km biegu) z czasem 24h:47min:46sek.

„Najlepszy” to nowy film reżysera kinowego hitu „Bogowie” Łukasza Palkowskiego. Twórca znów sięgnął po życiorys niezwykłego człowieka, który udowodnił, że prawdziwi bohaterowie nie boją się upadać i potrafią podnieść się w każdej sytuacji. W postać Jerzego Górskiego wcielił się Jakub Gierszał, jeden z najzdolniejszych aktorów młodego pokolenia, który za swoją rolę otrzymał nominację do Polskich Nagród Filmowych Orły 2018 w kategorii najlepsza rola męska. Obok niego wystąpili m.in.: Kamila Kamińska, Anna Próchniak, Mateusz Kościukiewicz, Arkadiusz Jakubik, Adam Woronowicz, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Tomasz Kot oraz Janusz Gajos.

"Najlepszy" to kinowy hit 2017 r. Materiały prasowe
"Najlepszy" to kinowy hit 2017 r.

*WYDANIE BLU-RAY I DVD *

d1h1b1x

Film „Najlepszy” ukaże się już 23 maja na Blu-ray i DVD oraz w limitowanej edycji dwupłytowej DVD dostępnej tylko w salonach empik i na empik.com. Wydanie dwupłytowe DVD zawiera wyjątkowy film Mistrz Świata. Historia, która zainspirowała twórców filmu Najlepszy. Dokument o Jerzym Górskim i jego życiu, o środowisku z którego się wywodzi, piekle narkotyków, zawodach organizowanych w więzieniach i domach samotnej matki oraz o triathlonie, w którym zdobył mistrzostwo świata na dystansie Double Ironman. W filmie wystąpili m.in. sam Jerzy Górski oraz jego córka Hania Górska. Reżyserem dokumentu jest Kacper Lisowski. Dokument dostępny także jako dodatek specjalny w wydaniu Blu-ray.

DODATKI SPECJALNE W WYDANIU BLU-RAY:
• Mistrz świata. Historia, która zainspirowała twórców filmu Najlepszy - film dokumentalny o Jerzym Górskim
• Na planie z reżyserem, twórcami i obsadą
• Zwiastun
• Making of

DODATKI SPECJALNE W WYDANIACH DVD:
• Na planie z reżyserem, twórcami i obsadą
• Zwiastun
• Making of

d1h1b1x

Podziel się opinią

Share

d1h1b1x

d1h1b1x