Trwa ładowanie...
ewa drzyzga

Najpopularniejsi z Naszej-Klasy trafią do talk-show

Share
Najpopularniejsi z Naszej-Klasy trafią do talk-showŹródło: Nasza-Klasa
d22njcf

Masz konto na naszej-klasie oraz spore grono przyjaciół i znajomych? Jeżeli kiwasz głową twierdząco możesz zostać bohaterem najnowszego show telewizji Polsat. W pierwszej kolejności zaproszenie do programu trafi do osób posiadających największą ilość osób, których znają.

UWAGA! Ten news to oczywiście żart primaaprilisowy.

Jak się okazuje Ci, którzy są przyjacielscy i otwarci na nowe znajomości po raz kolejny są o ten jeden krok do przodu. Jeżeli w dzieciństwie dałeś się zapamiętać kolegom z klas na poszczególnych szczeblach edukacji, sąsiadom i towarzyszom niedoli z harcerstwa, z którymi do dziś trzymasz choćby mailowy kontakt możesz być więcej niż pewien, że otrzymasz wiadomość na skrzynce n-k z zaproszeniem do show.

Jaką jest odpowiednia ilość znajomych, by dostać się do show?

Serwis tech.wp.pl przeprowadził ostatnio badanie, w którym zaprezentowano *najpopularniejsze profile z naszej-klasynajpopularniejsze profile z naszej-klasy*. Na pierwszym miejscu z liczbą 1,2 mln znajomych znalazł się Jan Paweł II, drugie miejsce należy do Jozina z Bazin (206 tys. znajomych), a trzecie „Podkowa na szczęście” (380 tys. znajomych). Oczywiście przedstawiciele profili osób nieżyjących czy też profili tematycznych nie będą mogli wziąć udziału w programie.

d22njcf

Organizatorzy programu za dolną granicę ilości znajomych stawiają 500 osób. Górna oczywiście jest otwarta, jednak podejrzanie rozbuchana liczba znajomych danej osoby będzie wyrywkowo weryfikowana.

W show rywalizować będą ze sobą drużyny, w skład których wejdzie lider, czyli właściciel konta oraz jego losowo wybrani znajomi. W jednym odcinku walczyć ze sobą będą dwie drużyny. Cały program oraz wycieczkę dookoła świata dla siebie i drużyny pojedzie ten zespół, który zdobędzie najwięcej punktów.

Casting na prowadzącego program wciąż trwa. Wśród faworytów wymienia się Ewę Drzyzgę, która w tematach społecznych na duże doświadczenie, Piotra Kraśko, którego ostatnie problemy w telewizji publicznej są w stanie skłonić do zmiany stacji, Daniela Wielebę, czyli tzw. „Pana Lotto”, który obecnie pokazuje na co go stać w „jak Oni śpiewają”.

Termin pierwszego odcinka programu póki co nie został konkretnie określony. Jest więc jeszcze czas, by przypomnieć sobie o zagubionych znajomych i szybko wysłać im do swojego profilu zaproszenie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d22njcf

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22njcf
d22njcf