Trwa ładowanie...
dufc6xx

Natalia Janoszek zagrała główną rolę w zagranicznym filmie. "Otarłam się o depresję"

Natalia Janoszek, która od lat robi karierę w Bollywood, zagrała główną rolę w filmie. Powiedziała, że przez to niemal wpadła w depresję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Janoszek robi karierę w Bollywood
Natalia Janoszek robi karierę w Bollywood (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
dufc6xx

Natalia Janoszek zagrała główną rolę w filmie "Chicken Curry Law", który opowiada między innymi o zgwałconych kobietach. Aktorka tak mocno przeżyła ten film, że omal wpadła w depresję. Jak mówi, trudno jej było oddzielić rolę od życia prywatnego.

Janoszek to polska modelka i aktorka, ale największą karierę zrobiła w Indiach. W rozmowie z Plejadą przyznała, że główna rola w filmie "Chicken Curry Law" była dla niej dużym emocjonalnym wyzwaniem:

- Praca na planie nie należała do najłatwiejszych. Była to dla mnie jak na razie najbardziej wymagająca rola filmowa. Szczególnie że film oparty jest na faktach, a sytuacja opisana w nim miała miejsce na Goa kilka lat temu. Niestety Indie są jednym z tych krajów, w których ofiary przemocy seksualnej są widziane nie jako poszkodowane, ale jako podejrzane.

dufc6xx

Zobacz także: Polska gwiazda Bollywood żali się na traktowanie kobiet w Indiach: "Pozostawia dużo do życzenia"

Aktorka przyznała, że trudno było jej oddzielić rolę od życia prywatnego. Przeżywała film do tego stopnia, że niemal wpadła w depresję:

- Będąc na planie przez prawie dwa miesiące i dzieląc swój czas tylko i wyłącznie między plan filmowy, a hotel bardzo mocno utożsamiłam się z postacią, którą grałam. Codzienne płacze i emocje, jakich ode mnie wymagała rola, plus samotność na planie w obcym kraju, sprawiły, że sama przez trzy miesiące wracałam do normalnego życia i otarłam się o depresję, gdyż niejako sama zaczęłam żyć życiem bohaterki. Dlatego też uważam, że w aktorstwie bardzo ważny jest balans między pracą a życiem prywatnym, którego nadal się uczę.

dufc6xx

Do sieci trafil już zwiastun filmu:

dufc6xx

Podziel się opinią

Share

dufc6xx

dufc6xx