Trwa ładowanie...

Netflix. Zobaczymy materiał zza kulis "El Camino"

Jedną z najważniejszych październikowych premier na Netfliksie jest "El Camino", czyli pełnometrażowa kontynuacja "Breaking Bad". Oprócz filmu obejrzymy również materiał zza kulis.
Share
Netflix. Zobaczymy materiał zza kulis "El Camino"
Netflix. Zobaczymy materiał zza kulis "El Camino"Źródło: Materiały prasowe
d3pqmkt

Netflix. "El Camino" – premiera i materiał zza kulis

"El Camino" pojawi się na platformie Netflix już dziś, czyli 11 października. Kultowy serial "Breaking Bad" zakończył się 6 lat temu. Jednak dopiero na początku tego roku do mediów doszła informacja o tym, że scenarzysta produkcji, Vince Gilligan pracuje nad jej pełnometrażową kontynuacją.
Okazuje się, że oprócz samego filmu Netflix przygotował dla fanów również materiał zza kulis. Dowiemy się w nim, jak pracowało się na planie produkcji. W tej podróży widzom towarzyszyć będą scenarzysta i reżyser Vince Gilligan oraz odtwórca głównej roli Aaron Paul. Będzie to bez wątpienia wielka gratka dla widzów.

Netflix. "El Camino" – fabuła

Fabuła filmu Netfliksa "El Camino" skupia się na postaci Jessy'ego Pinkmana. Po dramatyczniej ucieczce, bohater musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości bez Waltera White'a.

d3pqmkt

Aaron Paul, czyli aktor wcielający się w postać Pinkmana, stwierdził że bez wahania przyjął propozycję Gilligana.
– "El Camino" było rozdziałem "Bad", z którego nie zdawałem sobie sprawy, że chciałem. A teraz, kiedy go mam, cieszę się, że tak jest. Nie mogłem mówić przez dobre 30, 60 sekund, po prostu zatopiłem się w myślach. Jako facet, który grał tego gościa, byłem tak szczęśliwy, że Vince chciał zabrać mnie w tę podróż – powiedział Aaron Paul.

Zobacz zwiastun filmu Netfliksa "El Camino"

d3pqmkt

Podziel się opinią

Share
d3pqmkt
d3pqmkt