Trwa ładowanie...
dc948bj

Netflix. Zobaczymy materiał zza kulis "El Camino"

Jedną z najważniejszych październikowych premier na Netfliksie jest "El Camino", czyli pełnometrażowa kontynuacja "Breaking Bad". Oprócz filmu obejrzymy również materiał zza kulis.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Netflix. Zobaczymy materiał zza kulis "El Camino"
Netflix. Zobaczymy materiał zza kulis "El Camino" (Materiały prasowe)
dc948bj

Netflix. "El Camino" – premiera i materiał zza kulis

"El Camino" pojawi się na platformie Netflix już dziś, czyli 11 października. Kultowy serial "Breaking Bad" zakończył się 6 lat temu. Jednak dopiero na początku tego roku do mediów doszła informacja o tym, że scenarzysta produkcji, Vince Gilligan pracuje nad jej pełnometrażową kontynuacją.
Okazuje się, że oprócz samego filmu Netflix przygotował dla fanów również materiał zza kulis. Dowiemy się w nim, jak pracowało się na planie produkcji. W tej podróży widzom towarzyszyć będą scenarzysta i reżyser Vince Gilligan oraz odtwórca głównej roli Aaron Paul. Będzie to bez wątpienia wielka gratka dla widzów.

Netflix. "El Camino" – fabuła

Fabuła filmu Netfliksa "El Camino" skupia się na postaci Jessy'ego Pinkmana. Po dramatyczniej ucieczce, bohater musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości bez Waltera White'a.

Aaron Paul, czyli aktor wcielający się w postać Pinkmana, stwierdził że bez wahania przyjął propozycję Gilligana.
– "El Camino" było rozdziałem "Bad", z którego nie zdawałem sobie sprawy, że chciałem. A teraz, kiedy go mam, cieszę się, że tak jest. Nie mogłem mówić przez dobre 30, 60 sekund, po prostu zatopiłem się w myślach. Jako facet, który grał tego gościa, byłem tak szczęśliwy, że Vince chciał zabrać mnie w tę podróż – powiedział Aaron Paul.

Zobacz zwiastun filmu Netfliksa "El Camino"

dc948bj

Podziel się opinią

Share

dc948bj

dc948bj