Trwa ładowanie...
niesamowity spider-man 2

''Niesamowity Spider Man 2'': Poznaj tracklistę obu wersji soundtracku!

Share
''Niesamowity Spider Man 2'': Poznaj tracklistę obu wersji soundtracku!
Źródło: UIP
d32vzt2

Wielkimi krokami zbliża się premiera zarówno filmu, jak i pochodzącej z niego ścieżki dźwiękowej „The Amazing Spider-Man 2 (Niesamowity Spider-Man 2)”. Najważniejszym muzycznym wydarzeniem na niej jest nowy materiał Alicii Keys, Pharrella Williamsa i Hansa Zimmera, jednego z najważniejszych obecnie kompozytorów muzyki filmowej.

Alicię usłyszeć możemy w pierwszym singlu „It’s On Again” nagrany wraz z raperem Kendrikiem Lamarem (kliknij TUTAJ aby posłuchać wersji z Kendrickiem lub TUTAJ aby posłuchać samej Alicii). Oprócz tego otworu, na soundtracku znajdziemy nowe piosenki m.in. Pharrella Williamsa i The Neighbourhood oraz muzykę filmową Hansa Zimmera i Magnificent Six - projektu w którego skład wchodzą Pharrell Williams, Johnny Marr (The Smiths, Modest Mouse), Michael Einziger (Incubus), Junkie XL, Andrew Kawczynski i Steve Mazzaro. Zimmer tak opisuje ich wspólną pracę: ‘Kiedy zebraliśmy się, żeby napisać muzykę do tego filmu postąpiliśmy inaczej, niż zwykle: najpierw napisaliśmy piosenki, z których powstały motywy muzyczne do filmu. Zwykle kompozytorzy pracują w dokładnie odwrotny sposób. ‘

Zwiastun filmu:

Ścieżka dźwiękowa „The Amazing Spider-Man 2” ukaże się 15 kwietnia się w wersji standard (20 utworów na jednej płycie CD) oraz deluxe (2 płyty CD z dodatkową ilością muzyki instrumentalnej z filmu – całość w specjalnym, ekskluzywnym opakowaniu). Znane są już tytuły utworów obu wersji a ich wersje digitalowe już teraz można zamawiać na iTunes (wersja standard , wersja deluxe). Film „Niesamowity Spider-Man 2” trafi na ekrany polskich kin 25 kwietnia.

d32vzt2

Podziel się opinią

Share
d32vzt2
d32vzt2