Trwa ładowanie...
shailene woodley
19-07-2013 13:03

''Niezgodna'': Shailene Woodley bierze przykład z Jennifer Lawrence

Share
''Niezgodna'': Shailene Woodley bierze przykład z Jennifer Lawrence
d4iyw9y

Woodley przyjęła niedawno rolę Tris Prior w ekranizacji powieści "Niezgodna" ("Divergent"). Zanim jednak podjęła tę decyzję, skonsultowała się z Jennifer Lawrence, która wciela się w postać bohaterskiej Katniss Everdeen w serii "Igrzyska śmierci".

- Jennifer pomogła mi podjąć decyzję w sprawie "Niezgodnej" - przyznała Woodley. - Spytałam ją, jak zmieniło się jej życie po przejściu z małych, niezależnych produkcji do tak wielkiego projektu, jak "Igrzyska śmierci". Udzieliła mi wielu cennych rad, za które jestem jej bardzo wdzięczna. Przekonała mnie też, że powinnam dać sobie szansę i przyjąć rolę Tris w "Niezgodnej".

d4iyw9y

Przypomnijmy, że seria "Niezgodna" pióra Veroniki Roth skupia się na losach szesnastoletniej Beatrice "Tris" Prior, której przyszło żyć w czasach nowego totalitaryzmu. Ludzie są dzieleni na pięć frakcji, a dziewczyna musi zdecydować, do której z nich będzie należeć.

W filmie oprócz Shailene Woodley występują m.in. Kate Winslet, Theo James, Ashley Judd i Tony Goldwyn. Premiera "Niezgodnej" planowana jest na 21 marca 2014 roku. Nieco wcześniej, bo w listopadzie 2013 roku, do kin trafi druga część "Igrzysk śmierci" z Jennifer Lawrence w roli głównej.

d4iyw9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iyw9y
d4iyw9y