Trwa ładowanie...
d25b77a

Niezniszczalni 2

Najnowsze informacje
3.9
(36 głosów)
Oceń:
5
d25b77a

„Niezniszczalni 2” (ang. The Expendables 2) to amerykański film akcji z 2012 roku w reżyserii Simona Westa. Jest to kontynuacja filmu „Niezniszczalni” z 2010 roku w reżyserii Sylvestra Stallone. Scenariusz do drugiej części napisali: David Agosto, Ken Kaufman, Sylvester Stallone, Richard Wenk. Muzykę skomponował Brian Tyler, a za produkcję odpowiadają Avi Lerner i Danny Lerner.

Po tym jak podczas jednej z misji w brutalny sposób zostaje zamordowany Tool (Mickey Rourke), serce i dusza oddziału Niezniszczalnych, jego kompani poprzysięgają zemstę. Ale nie oni jedni łakną krwi jego oprawców. Również młoda córka Toola, piękna, ale nieprzewidywalna Fiona obmyśla swój prywatny plan zemsty i wyrusza z własną misją pomszczenia ojca. Niestety, wkrótce zostaje pojmana przez bezwzględnego, walczącego z ruchem oporu dyktatora, który żąda za nią okupu. Barney i oddział Niezniszczalnych muszą zaryzykować niemal wszystko by ocalić ją i niewinnych ludzi.

Uzbrojeni po zęby, wściekli jak nigdy, gotowi na największą zadymę, wyruszają wykończyć wszystkich złych kolesi jacy znaleźli się w scenariuszu. I tylko ktoś, kto nie wie nic o kinie akcji może zapytać: „no i co?”. Odpowiedź jest oczywista: „Hasta la vista, Baby!”. Jeszcze jakieś wątpliwości? Chuck Norris rozwieje je z półobrotu.

Na ekranie zobaczymy wielu znanych aktorów kina akcji: Sylvester Stallone jako Barney Ross, Jason Statham jako Lee Christmas, Jet Li jako Yin Yang, Dolph Lundgren jako Gunnar Jensen, Chuck Norris jako Booker, Terry Crews jako Hale Caesar, Randy Couture jako Toll Road, Liam Hemsworth jako Bill "The Kid" Timmons, Jean-Claude Van Damme jako Jean Vilain, Bruce Willis jako Mr. Church, Arnold Schwarzenegger.

Podziel się opinią

5

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d25b77a
d25b77a
d25b77a