Trwa ładowanie...
piosenka

No!No!No! promuje filmowy trick

Share
No!No!No! promuje filmowy trick
Źródło: AKPA
d4h3d8v

1 lutego do mediów trafi pierwszy singiel zespołu No!No!No! - piosenka "Doskonały pomysł". Utwór ten promuje nowy album grupy, ale także film *"Trick" w reżyserii Jana Hryniaka, który do kin trafi 6 marca.*

To miało być jednorazowe wydarzenie. Podczas gali Fryderyków 2008 trójka znanych muzyków - Tomek Makowiecki oraz Przemek Myszor i Wojtek Powaga z Myslovitz - wykonała przebój Edwyna Collinsa "A Girl Like You". To artystyczne spotkanie stało się jednak inspiracją do dalszych działań. Muzycy stworzyli wspólny projekt, No! No! No!, i wkrótce przystąpili do pracy nad premierowym materiałem w odciętym od świata górskim domu. Pod koniec sierpnia 2008 rozpoczęły się nagrania w studiu Fonoplastykon we Wrocławiu. Wszystko pod okiem Marcina Borsa. Rezultatem jest kilkanaście utworów, które w końcu ukażą się 26 marca na płycie. Album pierwotnie miał ukazać się na początku 2009 roku.

d4h3d8v

"Trick" to film utrzymany w konwencji najlepszych komedii kryminalnych takich, jak "Żądło", "Vabank" czy "Ocean's Eleven". Dzieło stanowi opowieść o ucieczce z więzienia dwóch inteligentów odsiadujących wysokie wyroki: Marka Kowalewskiego (Piotr Adamczyk)
- utalentowanego fałszerza studolarówek oraz jego starszego współtowarzysza z celi -"Profesora" Witka (Marian Dziędziel)
.

W filmie występują ponadto Karolina Gruszka, Agnieszka Warchulska, Andrzej Chyra , Robert Więckiewicz, Bartłomiej Topa i Grażyna Szapołowska.

d4h3d8v

Podziel się opinią

Share
d4h3d8v
d4h3d8v