Trwa ładowanie...
d1i5ehw

"Nobody": gorąca zapowiedź na 2020 r. Lista płac robi wrażenie

Twórcy "Johna Wicka" i "Hardcore Henry" w połączeniu z gwiazdorską obsadą szykują action thriller, którego nie będzie można przegapić w przyszłym roku. Poznajcie pierwsze szczegóły "Nobody".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nobody" będzie drugim pełnometrażowym filmem reżysera "Hardcore Henry" (na zdjęciu)
"Nobody" będzie drugim pełnometrażowym filmem reżysera "Hardcore Henry" (na zdjęciu) (Materiały prasowe)
d1i5ehw

O filmie pod niepozornym tytułem "Nobody" jako pierwszy dowiedział się serwis Collider. Z zapowiedzi wynika, że w projekt zaangażowane są takie gwiazdy jak Christopher Lloyd ("Powrót do przyszłości") i Connie Nielsen ("Gladiator", "Wonder Woman"). Lloyd zagra ojca, a Nielsen żonę niejakiego Hutcha Mansella, którego sportretuje znany m.in. z serialu "Zadzwoń do Saula" i "Breaking Bad" Bob Odenkirk.

Hutch Mansell został opisany jako typowy ojciec i mąż z amerykańskiego przedmieścia. Tytułowy "nikt", który jednak przechodzi gwałtowną przemianę w brutalnego, samozwańczego stróża prawa, gdy do jego domu wdziera się dwóch złodziei.

Materiały prasowe

Za scenariusz action thrillera, który powstanie w wytwórni Universal, odpowiada Derek Kolstad ("John Wick"). David Leitch (reżyser "Johna Wicka", "Deadpoola 2", "Atomic Blonde") został producentem, a w fotelu reżysera zasiadł twórca jednego z najbardziej niesamowitych filmów akcji w historii. Ilya Naishuller ma w swoim portfolio tylko jeden pełnometrażowy film, ale to właśnie "Hardcore Henry" z 2015 r. jest tym niezwykłym widowiskiem.

d1i5ehw

"Nobody" ma trafić do kin 14 sierpnia 2020 r.

Obejrzyj zwiastun filmu "Hardcore Henry":

d1i5ehw

Podziel się opinią

Share

d1i5ehw

d1i5ehw