Trwa ładowanie...

"Nobody": gorąca zapowiedź na 2020 r. Lista płac robi wrażenie

Twórcy "Johna Wicka" i "Hardcore Henry" w połączeniu z gwiazdorską obsadą szykują action thriller, którego nie będzie można przegapić w przyszłym roku. Poznajcie pierwsze szczegóły "Nobody".
Share
"Nobody" będzie drugim pełnometrażowym filmem reżysera "Hardcore Henry" (na zdjęciu)
"Nobody" będzie drugim pełnometrażowym filmem reżysera "Hardcore Henry" (na zdjęciu)Źródło: Materiały prasowe
d2e2lcd

O filmie pod niepozornym tytułem "Nobody" jako pierwszy dowiedział się serwis Collider. Z zapowiedzi wynika, że w projekt zaangażowane są takie gwiazdy jak Christopher Lloyd ("Powrót do przyszłości") i Connie Nielsen ("Gladiator", "Wonder Woman"). Lloyd zagra ojca, a Nielsen żonę niejakiego Hutcha Mansella, którego sportretuje znany m.in. z serialu "Zadzwoń do Saula" i "Breaking Bad" Bob Odenkirk.

Hutch Mansell został opisany jako typowy ojciec i mąż z amerykańskiego przedmieścia. Tytułowy "nikt", który jednak przechodzi gwałtowną przemianę w brutalnego, samozwańczego stróża prawa, gdy do jego domu wdziera się dwóch złodziei.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Za scenariusz action thrillera, który powstanie w wytwórni Universal, odpowiada Derek Kolstad ("John Wick"). David Leitch (reżyser "Johna Wicka", "Deadpoola 2", "Atomic Blonde") został producentem, a w fotelu reżysera zasiadł twórca jednego z najbardziej niesamowitych filmów akcji w historii. Ilya Naishuller ma w swoim portfolio tylko jeden pełnometrażowy film, ale to właśnie "Hardcore Henry" z 2015 r. jest tym niezwykłym widowiskiem.

d2e2lcd

"Nobody" ma trafić do kin 14 sierpnia 2020 r.

Obejrzyj zwiastun filmu "Hardcore Henry":

d2e2lcd

Podziel się opinią

Share
d2e2lcd
d2e2lcd