Trwa ładowanie...
nowe przygody aladyna
26-08-2016 14:24

"Nowe przygody Aladyna": Jarosław Kuźniar w filmowej odsłonie

"Nowe przygody Aladyna": Jarosław Kuźniar w filmowej odsłonieŹródło: mat. prasowe
d12vn3p
d12vn3p

Przez lata budził o poranku trudnymi pytaniami do polityków od prawa do lewa. Prowadził też X Factor i Dzień Dobry TVN. Teraz przemówi do widzów kinowych jako... spiker radiowy.

Jarosław Kuźniar użyczy swojego głosu spikerowi radiowemu we francuskim megahicie „Nowe przygody Aladyna”. Prezenter wcielił się w rolę znaną sobie bardzo dobrze: usłyszeć go można było bowiem w radiowej Trójce czy Radiu ZET.

Aladyn tym razem nie jest disneyowską opowieścią o spełnianiu marzeń. Znana historia zmienia koloryt i wkracza w inny wymiar, gdzie baśń będzie się mieszać z rzeczywistością. Głównym bohaterem jest Sam, drobny złodziej, uciekający przed pogonią w wielkim domu towarowym. Znajduje schronienie w dziale dziecięcym, gdzie zostaje zmuszony przez dzieci do opowiadania bajek. Zabiera je do świata latających dywanów, magii, sułtanów i księżniczek.

d12vn3p

Filmy tej kategorii, jak serie o Asteriksie i Obeliksie lub OSS 117, pokazują przygody postaci ale one zazwyczaj nie zmieniają się. W „Nowych przygodach Aladyna” bohater doświadcza różnych sytuacji, które mają na niego wpływ.

Film w kinach już od 26 sierpnia

W wersji polskiej usłyszymy:
ALADYN – Marcin Hycnar
SHALLIA – Weronika Rosati
RABABA – Izabela Dąbrowska
SUŁTAN – Arkadiusz Jakubik
WEZYR – Robert Górski
MAJKEL – Tomasz Borkowski
DŻINN – Jakub Szydłowski
MAGIK – Filip Przybylski
SPIKER RADIOWY – Jarosław Kuźniar

d12vn3p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12vn3p