Trwa ładowanie...
paranormal activity

Nowy trylogia grozy od twórców "Paranormal Activity"

Share
Nowy trylogia grozy od twórców "Paranormal Activity"
Źródło: UIP
d28quav

Producent Jason Blum ("Paranormal Activity", "Sinister") oraz aktorzy i scenarzyści Mark Duplass ("Cyrus", "Jeff wraca do domu") oraz Patrick Brice wspólnymi siłami będą straszyć widzów.

Twórcy rozpoczynają właśnie promocję niskobudżetowego horroru psychologicznego "Creep". Głównym bohaterem opowieści jest Aaron (Patrick Brice), który odpowiada na ogłoszenie dotyczące usług wideofilmowania. W domu na odludziu zaczyna pracować z niejakim Josefem (Duplass). Proste zlecenie zaczyna się robić coraz dziwniejsze. Wraz z upływem godzin filmowiec jest coraz bardziej przekonany o tym, że jego klient nie mówi całej prawdy.

Film miał na razie tylko festiwalową premierę (SXSW). Spotkał się jednak z tak dobrym przyjęciem, że Blum i Duplass, którzy wspólnie napisali scenariusz "Creep", już rozpoczęli pracę nad kontynuacją. Wiadomo, że powstaną jeszcze dwie części.

- Mark i Patrick zrobili inteligentny, świeży i przerażający film - skomentował Blum. - Bardzo się cieszymy, że nadal razem będziemy zgłębiać świat "Creep".

d28quav

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28quav
d28quav