Trwa ładowanie...
d45no3d

Oliver Platt, Molly Parker i chłopiec w śpiączce

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Oliver Platt, Molly Parker i chłopiec w śpiączce
d45no3d

Oliver Platt, Molly Parker, Barbara Hershey i Aiden Longworth dołączyli do obsady filmu "The 9th Life of Louis Drax".

Film oparty będzie na powieści Liz Jensen w Polsce wydanej pod tytułem "Dziewiąte życie Louisa Draksa". Książka zaczyna się, gdy 9-letni Louis leży w śpiączce na łóżku szpitalnym, ponownie przeżywając w głowie wydarzenia, które doprowadziły do jego prawie śmiertelnego upadku. Lekarza Louisa, pociąga matka chłopca, ale mimo to zaczyna on niechętnie kwestionować jej wersję wydarzeń i zaczyna badać okoliczności wypadku.

W obsadzie znalazł się już Jamie Dornan, który zagra doktora Allana Pascala, opiekującego się tytułowym bohaterem. Aaron Paul wcieli się w Petera, ojca Louisa, który jest obiektem zainteresowania policji. W obsadzie znalazła się też Sarah Gadon.

d45no3d

Teraz dołączyli do nich Oliver Platt, Molly Parker, Barbara Hershey i Aiden Longworth. Longworth zagra tytułową postać. Platt wcieli się w psychologa Louisa Draksa. Parker sportretuje panią detektyw, a Hershey - babcię chłopca.

Za kamerą stanął Alexandre Aja, który wyreżyseruje dzieło na podstawie debiutanckiego scenariusza Maksa Minghelli. Zdjęcia już ruszyły.

Platt ostatnio zagrał w serialu "Fargo", a Parker w drugim sezonie "House of Cards". Hershey natomiast niedawno pojawiła się w filmie "Sister", a Longworth w komedii "Hector and the Search for Happiness".

d45no3d

Podziel się opinią

Share

d45no3d

d45no3d