Trwa ładowanie...
taniec z gwiazdami
15-02-2010 13:26

Otylia Jędrzejaczak pobiera lekcje aktorstwa

Otylia Jędrzejaczak pobiera lekcje aktorstwaŹródło: AKPA
d4admwi
d4admwi

Otylia Jędrzejczak przez całą karierę przysięgała wierność i traktowała jako priorytet swoją pasję do sportu. Od lat wszystkie życiowe wyrzeczenia idą na konto jej niezliczonych sukcesów pływackich. Otylia jednak zawsze uśmiechnięta potwierdzała w wywiadach, że sport nadaje sens jej życiu, nie ważne jak wiele musiałaby rezygnować z 'normalnego życia'.

Wszystko się jednak zmieniło po występie w „Tańcu z gwiazdami”. Najwidoczniej nasza medalowa pływaczka polubiła życie celebrytki. Teraz swoją przyszłość Jędrzejczak widzi przed kamerami lub na deskach teatru.

Jak donosi ‘Świat i Ludzie’ Otylia zaczęła pobierać lekcje aktorstwa. Koniec z trenerami, teraz mile widziani są tylko reżyserzy. Czy Mistrzyni Świata zmienia branże i pragnie rozwinąć swoje ukryte umiejętności?

d4admwi

Jędrzejczak jednak bagatelizuje całą sprawę:
- „Bardziej chodzi o dykcję i wymowę. Ciągle chyba mówię za szybko. Dążę do perfekcji.” – tłumaczy pływaczka.

- „Owszem, pojawiam się czasem w niesportowych programach telewizyjnych. Cokolwiek robię - zagram gdzieś, zaśpiewam czy zatańczę - będzie to tylko hobby. Jestem sportowcem, poważnie podchodzę do tej roli.” – komentuje Otylia.

Jednak zaraz po chwili dodaje:
- „Nie jestem dzieckiem, zdaję sobie sprawę z tego, że kariera sportowca nie trwa w nieskończoność. I powoli szukam już drogi na przyszłość.”

W takim razie nie do końca tu o dykcję chodzi.

d4admwi

** [

ALE WPADKA! PIJANA NA PODIUM ]( http://film.wp.pl/mariah-carey-kompletnie-pijana-odbiera-nagrode-6025283748565633g ) * * [

DZIENNIKARKA UBLIŻYŁA NIEPEŁNOSPRAWNEJ ]( http://film.wp.pl/polsat-zaplaci-za-wyskoki-kazimiery-szczuki-6025283571462785g ) [

SŁYNNA POLKA NAGUSIEŃKO ]( http://film.wp.pl/pawlakowna-o-zlotym-sercu-6025283556319873g ) * * [

CICHOPEK ZATRUDNIŁA SOBOWTÓRA?! ]( http://aleseriale.pl/gid,5895,img,219267,fototemat.html )**

d4admwi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4admwi